Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75298

Menaxhere Shitjesh /Real Estate

Tirane, Shqipëri 27-04-2023 edhe 27 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

27-04-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Klar Shpk, është një nga kompanitë më prestigjoze në fushën e ndërtimit në Shqipëri!

Ne jemi duke kërkuar një  Menaxhere Shitjesh per pasurite e paluajtshme.


Detyrat

 • Harton plan stratetigjik për zhvillimin e kompanisë në treg dhe ja paraqet drejtuesit të departamentit.
 • Krijon dhe mirëmban një databasë klientësh dhe perditëson atë vazhdimisht.
 • Harton dhe përditëson databasën për shitjen e njësive.
 • Ruan dhe përditeson listën e pronave në dispozicion.
 • Investigim i cmimeve sipas zonave.
 • Eshtë përgjegjëse për takimin e parë me blerësin.
 • Të marketoj dhe prezantoj pronat tek bleresit e mundshëm.
 • Viziton dhe bisedon me blerësit potencial në lidhje me pasurinë dhe karakteristikat e tij të vecanta.
 • Përcakton nevojat e klientit dhe aftësitë financiare në menyrë që t'i propozojë zgjidhje që u përshtaten klientëve.
 • Asiston në Kryerjen e analizës krahasuese të tregut për të vlerësuar vlerën e pronave.
 • Ndjek Proceset e negociatave të ndërmjetme, konsultohen klientët me kushtet e tregut, çmimet, hipotekat, kërkesat ligjore dhe çështjet e ndërlidhura, trajtimi i drejtë dhe i ndershëm.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta për Administrim biznesi/ Marketing/ Mardhenie me publikun.
 • Të ketë eksperiencë në shitje dhe marketing 4 vite, preferohet në fushën e pasurive të paluajtshme.
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze dhe Italiane.
 • Njohuri kompjuterike të programeve MS office-Financë / Autocad.
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera negocimi dhe komunikuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]

Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klar&Coffee

Klar&Coffee


INFORMACIONE KONTAKTI