Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77914

Menaxhere Shitje /Shitese

Tirane, Shqipëri 12-06-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

12-06-2023

---

---


Përshkrimi

LaForchetta e cila synon te kthehet ne lider ne sektorin e shitjes me pakice te eneve te kuzhines, ne jemi gati te shohim koleget tane te rinj si pjese e familjes sone, te cilet jane te sigurt, preferojne nje mjedis pune te rehatshem, te hapur ndaj risive dhe zhvillimit, duke u ofruar nje zgjedhje te zgjuar ne karrieren e tyre  

POZICIONI I KERKUAR: Menaxhere Shitje /Shitese

VENDNDODHJA E PUNES: PRESTIGE HOME CENTER dhe/ose QTU

CFARE OFROJME PER JU:

 • Ambient profesional pune.
 • Paga mesatare 50.000 leke -  70.000 lek NETO.
 • Transport (Drejt PRESTIGE HOME CENTER).
 • Mundesi per rritje ne karriere.
 • Mundesi per te qene pjese e nje Grupi profesionist biznesi.
 • Mjedis te ngrohte dhe bashkepunues.

 


Kualifikimet

KRITERET QE DUHET TE KENI:

 • Eksperienca ne Shitje perben prioritet.
 • Eksperienca ne sektorin Home dhe Kitchen perben prioritet.
 • Njohuri bazike te Financa5 perben prioritet.
 • Kulture te mire pune.
 • Synim per te ecur perpara.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen [email protected] ose ne Cel / WhatsApp ne numrin +355 67 600 0995 .

NXITO DHE APLIKO TANI!!!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
La Forchetta

La Forchetta


INFORMACIONE KONTAKTI