Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Durres, Shqipëri 20-10-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare 3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hari Lena GROUP zhvillon aktivitetin e saj prej me shume se 20 vitesh në fushen e prodhimit dhe distribucionit te produkteve te ndryshme ushqimore dhe detergjente, duke permendur produktet lider te saj, Uji Trebeshina dhe Kripa NIKY Rosa, Marina etj.

Kompania kerkon te punesoje: Menaxhere per Shitjet (ne zyre).


Adresa: Autostrada Tr-Dr km 24 Xhafzotaj, DURRES prane Shtypshkronjes Milleniumi Ri.

Detyrat

 • Kontrolli ditor i struktures se shitjeve ne terren (agjent shitje,preseller, shofera ekzekutues).
 • Menaxherja e zyres ne bashkepunim me menaxherin e zones hartojne dhe implementojne planin e punes, detyrat ditore dhe javore per te gjithe strukturen e shitjeve.
 • Miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj potenciale.
 • Mban kontakt te vazhdueshem me ekipin e shitjes per problematikat dhe nevojat qe mund te kene duke asistuar ata gjate dites se punes.
 • Analizon dhe pergatit raportet ditore, javore apo mujore te shitjes sipas nevojave dhe kerkesave te eproreve.
 • Pritja e telefonatave hyrese dhe kryerja e telefonatave dalese per klientet ne lidhje me  kerkesat apo porosite e tyre.
 • Identifikon nevojat e klientit dhe jep propozime konkrete per permbushjen e tyre (produkte, oferta, baze materiale etj).
 • Pergatit strategji eficiente, raporte plane, propozime dhe krijon ura lidhese midis kompanise dhe bizneseve potenciale per rritjen dhe zhvillimin e tregut.
 • Evidenton problemet e tregut dhe raporton tek Menaxheri i Shitjeve ose Menaxheri Pergjithshem.
 • Menaxherja e zyres merr masat e percaktuara kur stafi i shitjes shkel rregulloren e kompanise apo procedurat e punes.
 • Propozon dhe sugjeron fushata promocionale per zonen qe perfaqeson.
 • Zbaton me korrektesi dhe ndershmeri rregulloren e kompanise dhe perfaqeson imazhin dhe reputacionin e saj.

Kualifikimet

 • Menaxherja e zyres duhet te kete aftesi shume te mira ne ndertimin dhe mbajtjen e mardhenieve afatgjata me klientet.
 • Te kete aftësi shume të mira komunikimi, organizimi dhe supervizimi.
 • Te kete aftësi të mira negociuese dhe anlizuese.
 • Te kete aftësi te mira të punes në grup.
 • Te zoteroje eksperience mbi 5 vjet ne fushen e shitjes.
 • Te kete nje paraqitje te rregullt dhe serioze.
 • Te zoteroje gjuhen angleze dhe te kete aftesi te mira ne perdorimin e programeve te shitjes dhe paketes OFFICE.
 • Preferohet te jene me vendbanim ne Durres ose zonat perreth.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".  

Kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme, i ftojme të dërgojnë CV me fotografi dhe dokumenta te tjera shtese ne adresen e emailit [email protected] duke shenuar tek subjekt "Menaxhere per Shitjet"  si dhe te telefonojne ne numrin cel: 069 20 57 113  (pasi te kene derguar aplikimin e tyre me e-mail).

Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35587524465
 • Mobile: +355692067020

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".