Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MobileBee

Aktiviteti kryesor i biznesit se MobileBee - Tregtimi i sherbimeve dheprodukteve te telefonise fikse, celulare, internet, televizionkabllor, satelitor dhe dixhital. TIRANE Rruga "Reshit Collaku " ,Pallatet."Shallvare". Sh.4.Ap.51/1

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-08-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Finance
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MobileBee eshte ne kerkim te nje Menaxhere Finance me profilin si me poshte:

Detyrat

 • Mbledhjen, interpretimin dhe rishikimin e informacionit financiar;
 • Parashikimin e trendeve te financave te kompanise;
 • Raportime tek administratori i kompanise me keshillat perkatese relevante financiare per vendimet menaxheriale qe impaktojne kompanine ne te tashmen dhe ne te ardhmen afat-shkurt;
 • Raportime per te ardhurat, per shpenzimet, per buxhetin - te gjitha keto mujore;
 • Pergatitje, rishikim e monitorim i buxheteve te kompanise;
 • Pergatitja e strategjive per te minimizuar risqet financiare te kompanise;
 • Analize e tregut dhe konkurrences ku operon kompania ;
 • Mbajtjen e marredhenieve me Organet Tatimore;
 • Detyra te tjera qe mund ti ngarkohen nga Administratori.

 

 

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar studimet e larta prane Fakultetit Ekonomik; DegaFinance-Kontabilitet
 • Te kete minimalisht 5 vjet eksperience pune si menaxhere ne departamentin finance & kontabiliteti,.
 • Te njohe shume mire programet financiare (Alpha Web, Financa 5 etj)
 • Te kete njohuri shume te mira mbi legjislacionin tatimor
 • Ligji per tatimin mbi te ardhurat
 • Ligji per TVSH
 • Ligji per procedurat tatimore
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni cv tuaj ne  adresen: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".