Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 25-08-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-08-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K është krijuar në vitin 2004 dhe operon në një sërë fushash të ndryshme shërbimi duke përfshirë Qeradhënien e Makinave nëpërmjet Franchises së prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e përdorimit të brandit ndërkombëtar në të gjithë Ballkanin, Shërbimet Doganore në të gjithë territorin e Shqipërisë, Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar të produkteve Vodafone Albania.

Një kolektiv miqësor dhe kompani dinamike me zhvillim të shpejtë në fushën e turizimit dhe shërbimeve.

Log in Albania është në kërkim të kandidatëve potencialë për rolin: "Menaxher/e Finance".

Detyrat

 • Përgjegjëse për tërësinë e sistemit kontabël të kompanisë dhe regjistrimet përkatëse në kontabilitet, që të jenë konform standarteve të kërkuara të
  kontabilitetit dhe legjislacionit në fuqi;
 • Përgjegjëse për mbylljen e pasqyrave financiare vjetore të kompanisë, dhe mbikqyrje e procesit të auditimit të pasqyrave financiare ,mundësisht pa rregullime
  të mëparshme, ose me rregullime minimale;
 • Përgjegjëse për sigurimin e paketës së plotë të transaksioneve me Drejtorinë Rajonale Tatimore dhe me Degën e Thesarit, në përputhje me legjislacionin në
  fuqi;
 • Kryen kontrollin e arkës sipas legjislacionit në fuqi për menaxhimin financiar dhe kontrollin;
 • Kontrollon kryerjen e pagesave me klientët dhe furnitorët në perputhje me kontratat përkatëse, kontrollon kryerjen e pagesave për pagat e stafit në përputhje
  me bazën ligjore të tyre dhe sipas destinacionit;
 • Sigurohet që cash flow të jetë në përputhje me operacionet e kompanisë, duke mbikëqyrur aktivitetet e përditshme të kontabilitetit, regjistrimit, raportimit dhe
  kontrollit të brendshëm të organizatës.

Kualifikimet

Edukimi:

 • Diplomë Universitare, profili kontabilitet financë ose ekonomik;

Experienca:

 • Preferohen minimumi 3 vite eksperiencë pune në pozicione të ngjashme;

Aftësitë:

 • Aftësi shumë të mira teknike në fushën e kontabilitetit dhe të financës;
 • Të ruajë dhe të mbrojë konfidencialitetin e informacioneve të kompanisë;
 • Të punojë me integritet,përkushtim,vetëmotivimi përbëjnë cilësi të admirueshme për pozicionin;
 • Të ketë aftesi të mira të punojë nën presion dhe punë në grup;
 • Të zotërojë aftësi të mira në përdorimin e programeve kompjuterike për sistemet ekontabilitetit Alpha Web dhe paketës Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Nëse jeni të interesuar, ju lutem dergoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] duke vendosur si subjekt "Aplikim për Menaxher/e Finance".

Adressa: Hotel “Rogner”, Blv.”Dëshmorët e Kombit”,Tiranë, Albania.
Vetëm kandidatët, të cilët përzgjidhen do të kontaktohen.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen në konfidencialitet të plotë!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 2004 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë