Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74161

Menaxhere Eventesh

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Eventesh

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

30-04-2023

---


Përshkrimi

Titulli i pozicionit : Menaxhere Eventesh

Funksionet Bazë dhe qëllimi i përgjegjësive:
Menaxherja e Eventeve është përgjegjëse per realizimin e planit te shitjeve dhe menaxhimin e eventeve,në përputhje me standartet e vendosura nga kompania dhe punëdhënësi.
Qëllimi kryesor i punës së Menaxheres se Eventeve është te menaxhoje shitjet e sherbimeve te total Brandit.


Detyrat

Për arritjen e këtyre objektivave Menaxherja e Eventeve ka përgjegjesinë kryesore që lidhet me:

  • Funksionimin e proceseve te punes, shitjen e sherbimeve te eventit.
  • Menaxhimin e stafit vartes dhe partnereve pjesmarres ne event;
  • Menaxhimin e oreve te punes sipas aktitivitetit;
  • Mirembajtjen dhe modifikimin e sherbimeve sa here eshte e nevojshme;
  • Listen e sherbimeve;
  • Shërbimin ndaj klientit;
  • Imazhin e sherbimeve te ofruara;
  • Planifikimin dhe respektimin e Buxhetit te Eventeve;
  • Kontrollin e Imazhit të Brandit;
  • Aktivitetet e marketingut ne terren;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikoni ne : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Ami Event

Ami Event është kompania e parë në fushën e organizimit të eventeve e cila që prej vitit 2007 ndodhet pranë klientëve të saj në ditët e tyre më të lumtura. Në 10 vite ekperinecë në treg Ami Event është kujdesur të krijojë një emer të mirë marke duke ofruar gjithmonë një shërbim profesional në fushën e fustaneve të nusërisë dhe organizimit të festave.


INFORMACIONE KONTAKTI