Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Klar Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirenjohur të Kafes Segafredo për Shqiperinë kërkon të punesoje: Menaxhere Shitjesh & Marketingu.

Detyrat

 • Një nga detyrat kryesore është Mbarevajtja e Klientit nga kontakti i parë deri tek shërbimi profesional;
 • Studimi i nevojave të tregut sipas zonave të mbulimit, identifikimi dhe gjetja e klientëve të rinj;
 • Prezantimi dhe njohja e klientëve me produket e brandit Segafredo Zanetti;
 • Kryerja e negociatave me klientin, përcaktimi i kushteve specifike të kontratës dhe finalizimi i saj;
 • Kontakton në mënyrë të vazhdueshme klientin për të ndjekur ecurinë dhe problematikat;
 • Koordinon me Supervizoren e Shitjes & Marketing;
 • Kryen plotësimin e databazës së të dhënave për klientet (Raportimi ditor/mujor, Kontakts in Working, Kontacts Pending);
 • Ndjek në mënyrë të vazhdueshme ecurinë e likujdimeve për klientët e vet dhe sigurohet që për cdo rast situata e rakordimeve me klientin të jetë sa më e qartë;
 • Eshtë përgjegjës për ndjekjen e klientit, shlyerjet e debisë, dhe faturimet duke i mbajtur me shënime cdo ditë;
 • Ndjek zonën e përcaktuar dhe informon për cdo ndryshim apo mos-zbatime;
 • Paraqitet te klienti në mënyrë profesionale, me të gjithë informacionin e duhur (Kartevizitë,listë produktesh- Konsumet apo gjëndjen debitore të printuar);
 • Përmbush Planin e takimeve dhe kontratave të përcaktuar dhe përpilon raportet ditore për vizitatat tek klientet dhe raporteve të tjerë specifike sipas kërkesave të Supervizores;
 • Përgjegjës për arritjen e targetit mujor.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë;
 • Të ketë mbi 3 vjet eksperiencë pune në ketë fushë;
 • Të njohë mirë paketen e Microsoft Office;
 • Aftësi për të punuar në grup;
 • Të disponojë leje qarkullimi;
 • Të jetë e komunikueshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]

Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +3554 2 378 878
 • Mobile: +355696020704/0694092445

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë