Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 22-08-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria jonë, KEAD, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve te ndertimit, veglave te punes, import / export që prej vitit 1993. Kjo shoqëri është e para që ka sjellë në tregun shqiptar gamën dhe cilësinë e produkteve bashkëkohore përsa i përket materialeve te ndertimit.

Kompania KEAD kërkon të rekrutoje staf energjik dhe ambicioz për të permbushur qëllimet e saj!

Qellimi i Pozicionit: Sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon.

Behu dhe ti pjese e kompanise lider ne treg, per tregtimin e veglave te punes!

KEAD- Hard Work Made Easy.

Detyrat

1) Mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj për KEAD.
2) Realizon shitje dhe prezanton në menyrë profesionale produktet të cilat trajtohen me shumicë, tek klientët. 
3) Ofron shërbim ndaj klientëve, para dhe pas shitjes.
5) Regjistron të dhenat per porositë dhe raporton tek menaxheri i shitjes.
6) Zbaton politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisë.
7) Detyra të tjera sipas nevojës.

Kualifikimet

1. Arsim i mesëm ose i lartë.
2. Aftësi të mira negociuese.
3. Përbën avantazh eksperienca e mëparshme ne fushen e veglave. 
4. Aftesi shumë te mira komunikimi.
5. Aftësi te mira kompjuterike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per nje interviste prane Departamentit te Burimeve Njerezore.  

Ju lutem, dergoni CV tuaj ne adresen e email:[email protected]

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


KEAD

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor: