Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 19-10-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Projektesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare 3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"ITE Group" paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe impiante fotovoltaike. "ITE Group" në rolin e shitjes me pakicë dhe distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë. Partnerët tanë të rëndësishëm janë: Schneider Electric, Philips, Bosch, Huawei Vimar, Vortice, 3M, Pramac, Arnocanali, Prysmian Group, Femi CZ, Electrocanali, etj.

Pjesë e rëndësishme e Shoqërisë "ITE Group" është reparti i Asamblimit të Paneleve Elektrike, i ngritur në vitin 2006. Në këtë repart realizohen panelet elektrik te shpërndarjes, të kondicionimit si dhe të automatizimit industrial. Kompania ka të drejtën e perfaqësimit si Panel Builder nga "Schneider Electric" deri në 4000 A.

"ITE Grup" eshte duke kerkuar te punesoje nje Menaxher Projekti me aftesi te mira teknike, elektrike dhe menaxheriale.

Detyrat

 • Pergatit dokuementat per fillimin e punes ne objekte sipas listes ne dokumentin ”Procedura Hapje Kantieri”.
 • Kontrollon dhe pergatit nje plan buxhet te plote per projektin mbasi ka kontrolluar vizatimet e projektit, specifikimet e tij, kontraten dhe oferten e miratuar nga investori / kontraktori
 • Planifikon dhe pergatit planin e punes (time schedule) per projektin.
 • Planifikon fuqine puntore per tju pergjigjuur kerkesave te kantierit dhe perfundimit te projektit brenda afateve te rena dakort.
 • Mbledh nga ing. Kantierit ose Skuadra Punes nevojen per materiale, vegla, mjete ndihmese etj nga kantieri.
 • Planifikon dhe informon administratorin / drejtues teknik per te gjitha mjetet e punes te nevojshme per plotesuar me suskes dhe ne kohe projektin.
 • Analizon kerkesat per materiale, vegla, mjete ndihmese nese jane perputhshmeri me projektin elektrik dhe dergon ato tek furnitori per ti kaluar ne porosi prane furnitorit perkates.
 • Monitoron me ing. Kantierit ose Skuadren e Punes ecurine e punimeve ndertimore per kryerjen e punimeve ne kohen perkatese
 • Kur eshte e nevojshme pergatit dhe propozon per ofertim kerkesa te projektit per zera te parashikuara ne kontrate.
 • Menaxhon korrenspondecen dhe dokumentat e projektin ne perputhje me kontraten ose sipas praktikave te kompanise.
 • Pergatit ne kohe timesheet (koheshenues) per projektet e ngarkuara dhe dorezon sipas afatit te paracaktuar  ato prane departamentit te finances.
 • Negocion dhe zgjidhe kerkesat e klientit.
 • Asiston kostoisin me informacione teknike qe sherbejne per menaxhimin e aspektit financiar te projektit.
 • Perfaqeson kompanine ne takime nga investitori/kontraktori lidhur me projekitn.
 • Supervizon dhe monitoron ing. Kantierit / Skuadren e punes per projekte qe eshte pergjegjes.
 • Menaxhon faturimin e objektit duke u dakortesuar me departamentin e Finaces dhe dorezon ne kohe dokumentacion e kerkuar per te mundesuar faturimin mujor .
 • Pergatit dhe dorezon te gjithe dokumentacionin per procedurat e mbylljes se projektit sipas kontrates ose sipas kerkesave te investitorit.
 • Kryen post analiza per kostot e projektit,  per te percaktuar vende me hapsira per permiresime ne projekte te tjera.

Kualifikimet

 • Arsim te larte Inxhinjeri Elektrike.
 • Te kete eksperience minimalisht 3 vite
 • Komunikim te mire dhe profesionale me stafin ne te gjitha nivelet, kliente, furnitore etj
 • Aftesi per te kryer detyra ne menyre profesionale dhe brenda etikes se punes
 • Aftesi per te motivuar veten dhe grupet e punes
 • Perdorim te Autocad
 • Perdorim te kapes Microsoft Office (Word, Excel)
 • Te kete njohuri te gjuheve te huaja (anglisht, italisht)
 • Leje Drejtimi Kategoria B

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dergoni CV të detajuar prane Departamentit te Burimeve Njerezore me email: [email protected] duke specifikuar pozicionin per te cilin po aplikoni "Menaxher projekti"

ITE Grup sh.p.k

“ITE Grup” paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. “ITE Grup” në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: “Schneider Electric&rdq...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres, Km5 Mbrapa QTU
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 4538 449
 • Mobile: 00355 4 4538 440

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".