Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74202

Menaxher Magazine

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Warehouse Manager/Menaxher Magazine

Menaxher/e do të jetë përgjegjës për të kontrolluar dhe mirëmbajtur produktet në magazinë.


Detyrat

  • Kontrollon fizikisht hyrjet dhe daljet në magazinë.
  • Menaxhon çdo proçes që ka lidhje me magazinimin e produkteve.
  • Kujdeset për dokumentacionin që të jetë I rregullt dhe sipas të gjitha udhëzimeve.
  • Menaxhon fluksin e punes në magazinë.
  • Kujdeset për mirembajtjen e magazinës dhe administrimin e produkteve.

Kualifikimet

  • Kandidatët duhet të kenë përfunduar arsimin e larte universitar ( preferohet ne degen ekonomike).
  • Kandidatet me eksperienca te meparshme te ngjashme kane perparesi.
  • Të njohë programin Financa 5 dhe Paketën Office (kryesisht Excel).
  • Të ketë aftesi menaxhuese dhe të punës në grup.
  • Te jete i komunikueshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV-n e tyre në adresën tonë të e-mailit [email protected]

Per informacion shtese kontaktoni ne +355 698055678


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Qafshtama

Qafshtama është uji i lehtë por gjithashtu i pasur me minerale të rëndësishme për trupin e njeriut.
Të gjitha produktet tona janë të dizenjuara për të sjellë pranë jush ujë natyral burimi të një cilësie të lartë direkt nga mali i Qafshtamës.