Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pergjegjes per sigurimin qe sistemet inxhinierike, sherbimet e pastrimit dhe gjelberimit te funksionojne ne efikasitetin e tyre maksimal.

Detyrat

 • Nderton dhe ndjek zbatimin e procedurave te njesise qe menaxhon;
 • Delegon, menaxhon dhe ndjek detyrat ndaj varesise respektivisht profilit;
 • Koordinon me drejtuesit e njesive paralele ose jo zhvillime dhe punime te mundeshme ne funksion te suportit teknik;
 • Koordinon dhe delegon punimet kontraktuale me pale te treta. Koordinon punen me stafin e marketing per support teknik dhe shërbimet e pastrimit dhe gjelbërimit;
 • Pergatit raporte periodike sipas kerkesave nga eproi i drejtperdrejte;
 • Kerkon raportim ndaj varesise per te kontrolluar ecurine e punimeve;
 • Kontrollon gatishmerine e sistemeve inxhinierike dhe shërbimet e pastrimit dhe gjelbërimit me qellim funksionim optimal dhe qualitativ;
 • Drejton ekipin inxhinierik per kontroll dhe supervizim te sistemeve te impementuara nga kontraktore te jashtem Kerkon nepermjet eprorit zgjidhjen e pengesave qe lidhen me njesite e tjera paralele ose jo per te ruajtur funksionim normal te te gjithe sistemeve ne varesi;
 • Kerkon nga cdo klient layout dhe projekte te zhvillimit te ambjentit te marre ma qera dhe delegon sipas profilit per kontrolle te vazhdueshme ne zbatim te srandardeve teknike;
 • Delegon sipas profilit kerkesa dhe detyra per zbardhjen dhe dokumentimin e ndryshimeve te mundeshme ne sisteme;
 • Pregatit, delegon dhe kerkon sipas profilit specifikime dhe kerkesa teknike, preventivim dhe grafik punimesh, per punimet e kryera nga stafi dhe ndjekje per punime te kryera nga te trete;
 • Pregatit dhe kontrollon ne bashkepunim me varesine kontrollet dhe testimet periodike te sistemeve;
 • Pregatit buxhetin ne bashkepunim me varesine dhe e paraqet per miratim;
 • Pergatit ne bashkepunim me varesine kerkesa dhe specifikimet teknike per procedurat e blerjes, kontraktimeve nga te trete, vegla pune, veshje, etj. ne sherbim te sistemeve, pajisjeve dhe stafit;
 • Pergatit manuale dhe nxjerr urdhera te brendshem dhe ndjek zbatimin nga personeli ne varesi.

Kualifikimet

Edukimi:

 • Te kete perfunduar Fakultetin e Inxhinierise Elektrike ose Mekanike;

Gjuhe te huaja:

 • Anglisht, Italisht;

Njohuri kompjuterike:

 • Paketa Microsoft Office / Autocad Eksperienca e kerkuar: Mbi 5 vite eksperience ne pozicion te ngjashem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit: [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin "apliko online".  Afati i fundit i aplikimit eshte data 20 Gusht 2022, ora 17:00.

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.

Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 mbi "Mbrojtjen e të dhënave personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35544501700
 • Mobile: +35544501700

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë