Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74143

Menaxher Franchize

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

---

---


Përshkrimi

Billa & Co Shpk, nje kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve, kerkon të punesoje: Menaxher Franchize


Detyrat

 • Menaxhon marrëdhëniet me dyqanet Franchise eksistuese;
 • Kontrollon dhe menaxhon stafin e dyqaneve Franchise;
 • Menaxhon marrëdhëniet me bashkëpunëtorët duke zhvilluar ide biznesi;
 • Kryen vizita periodike në dyqanet Franshise;
 • Raportim periodik te drejtuesit për performancën e dyqaneve dhe klientëve Franshise;
 • Përgjegjës për respektimin e të gjithë procedurave që lidhen me pozicionin e tij të punës;
 • Ndjek dhe siguron standartin e kompanisë sipas marrëveshjes midis palëve; 
 • Kryen raportime periodike mbi ecurinë dhe problematikat e punës;
 • Mirëmban marrëdhëniet me klientët ekzistues, jep sygjerimin dhe kontributin e tij per zvillimin e mëtejshëm të rrjetit Franshise;
 • Përgjegjës për kordinimin e trajnimeve të ndryshme kundrejtë stafit që ka nën varësi;
 • Detyra të tjera të caktuara nga menaxhmenti, kohë pas kohe.  

Kualifikimet

 • I aftë në organizimin e proceseve te punes;
 • I aftë në zgjidhjen e problematikave;
 • I aftë në menaxhimin e stafit;
 • I aftë në raportimin e informacionit;
 • I aftë të zhvillojë trajnime të stafit;
 • I aftë të punojë me objektiva shitjesh;
 • I aftë të drejtojë dhe të motivojë të tjerët;
 • I aftë të menaxhojë mirë kohën dhe të vendosë prioritetet e duhura;
 • Të disponoj patentë drejtimi dhe i disponueshëm për të ndjekur programin e punës;
 • Te ketë minimalisht mbi 2 vjet eksperience në shitje. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të aplikojnë duke dërguar  CV-in e tyre dhe specifikuar pozicionin për të cilin interesohen në emailin: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë kompanive të tjera ka konfirmuar Billa si kompaninë më të besueshme në vendin tonë në fushën e Hidrosanitareve.

Gjigandi Henkel ia ka besuar Billa Albania shpërndarjen e produkteve të kompanisë së mirënjohur Ceresit e cila për më shumë se një shekull jep kontributin e saj në ndërtimin e shtëpive gjermane dhe më gjerë.

Dyshemenë e shtëpisë tuaj tek Billa Albania mund t’ia besoni Gjigandit Swisskrono i cili për më shumë se 30 vjet siguron në mbarë globin Laminatin më cilësor dhe jetëgjatë me çmimet më konkurruese në treg. Rinovoni shtëpinë tuaj duke i shndërruar ambientet si nëpër katalogë me kosto të përballueshme.


INFORMACIONE KONTAKTI