Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Marketingu
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i Punes:  Menaxher/e Marketingu

Detyrat

 • Vlerësimi dhe optimizimi i strategjive të marketingut dhe çmimeve.
 • Analizimi i tendencave të tregut dhe përgatitja e parashikimeve.
 • Gjenerimi i ideve dhe eventeve të reja per biznesin.
 • Rritja dhe promovim i brandit dhe biznesit si ne tregun lokal dhe nderkomebtare .
 • Koordinimi i strategjive të marketingut me departamentet e shitjeve, financave, marrëdhëniet me publikun, etj.
 • Zhvillimi dhe menaxhimi i buxhetit të departamentit të marketingut.
 • Sigurohet që kompania po komunikon mesazhet e duhura për të tërhequr klientët e mundshëm dhe për të mbajtur ata ekzistues.
 • Përfaqëson ekipin e marketingut në grupe ndërfunksionale duke përfshirë menaxhimin e produktit, shitjet ose mbështetjen ndaj klientit.
 • Përditësimi i anetareve te bordit mbi ecurinë e aktiviteteve të marketingut dhe raportimi mbi rezultatet e fushatave te ndryshme promocionale.
 • Mbikëqyrja e markave, reklamave dhe fushatave promovuese.
 • Menaxhimi i stafit të departamentit të marketingut.
 • Promovim i brand në organizimet tregtare dhe ngjarjet kryesore qe lidhen me industrinë.
 • Te informohet dhe azhornohet mbi strategjitë dhe tendencat e marketingut bashkekohore dhe ti percjelle keto tek anetaret e ekipit.

Kualifikimet

 • Diplomë studimi në marketing, finance, administrim biznesi, apo të ngjashme.
 • Një diplomë master në fushën e marketingut .
 • Jo me pak se 7 vjet përvojë si menaxher marketingu.
 • Aftësi në programet e marketingut elektronik.
 • Njohuri të gjera të strategjive të marketingut, kanaleve dhe markës, shitjes, brandimi.
 • Aftësi të shkëlqyera drejtuese, komunikuese dhe bashkëpunuese.
 • Aftësi të jashtëzakonshme analitike dhe të zgjidhjes së problemeve.
 • Aftësi analitike për të parashikuar dhe identifikuar tendencat dhe sfidat.
 • Njohja me tendencat, teknologjitë dhe metodologjitë më të fundit në dizajnin grafik, web dizajn, prodhim etj,
 • Kuptimi i kanaleve të marketingut tradicional dhe në zhvillim.
 • Aftësi ne planifikimin dhe organizimin e buxhetit.
 • Menaxhimi i fortë i kohës dhe aftësi organizative.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv  ne adresen:  duke specifikuar në Subjekt të e-mail-it [email protected]  emrin e pozicionit.

duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".