Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83915

Menaxher Blerje / Produkti

Tirane, Shqipëri 15-12-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Produkti

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

15-12-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje kandidate te kualifikuar per postin, Menaxher/e Produkti.

Qellimi kryesor i ketij posti eshte menaxhimi i nje game te caktuar produktesh, dhe zgjerimi i games me produkte te reja qe mund te plotesojne kerkesat dhe nevojat e klienteve.  


Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite kryesore te Menaxherit te Produktit jane:

 • Menaxhon nje game te caktuar produktesh, per te cilat eshte pergjegjes.
 • Mban marredheniet me Furnitoret, negocion per cmimet dhe ndjek zbatimin e kontrates me perpikmeri.
 • Pergatit raportet dhe analizon qarkullimin e produkteve ne treg.
 • Ben studime te vazhdueshme te tregut vendas dhe nderkombetare.
 • Inicon kontakte te vazhdueshme me furnitore actual dhe te rinj.
 • Mban ne nje nivel te ulet stokun ne magazine.
 • Bashkepunon ngushte me Departamentin e Shitjeve ne lidhje me kerkesat e klienteve dhe prezantimin tek ta te zgjidhjeve dhe alternativave me te pershtatshme etj.

Kualifikimet

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

 • Te kete perfunduar Arsimin e Larte (e preferueshme Fusha e Ekonomise dhe Shkencave Natyrore).
 • Te kete eksperience ne marredheniet me furnitore dhe blerje mbi 3 vjet.
 • Te zoteroje gjuhen Angleze ne te folur dhe ne te shkruar.
 • Te jete nje person i komunikueshem.
 • I afte te punoje ne grup dhe te perballoje volum pune.
 • Aftesi te mira organizative, negociuese dhe analizuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Leter Interesi dhe CV ne adresen [email protected]


Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te kontaktohen dhe kualifikohen per fazen e intervistes.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.infosoftoffice.com/


Infosoft Office

InfoSoft Office, ka lindur në 1996. Si pjesë e InfoSoft Group, është specializuar në plotësimin e nevojave me materiale kancelarie, me produkte kartolerie si dhe me konsumabla printimi për çdo segment të tregut. Si një lider me eksperiencë 20 vjeçare, në sajë të përkushtimit dhe profesionalizmit, përpiqet të lehtësojmë dhe të bëjmë më komode punën tuaj të përditshme në zyrë: duke organizuar me estetikë tavolinën tuaj; duke ju ndihmuar në arshivimin e dokumentave dhe duke optimizuar kostot e printimit. Ne sjellim përfitime reale në secilin prej klientëve tanë, duke filluar nga studenti e duke vazhduar me bisneset e madhësive të ndryshme; bankat dhe shoqëritë e telekomunikacionit, administrata publike, organizata të ndryshme jo-qeveritare, shërbime diplomatike, etj. Nga viti 2011, InfoSoft Office shpk, është prezent dhe me degën në Prishtinë, duke patur vazhdimisht një rritje konsistente në saj të eksperiencës, përkushtimit dhe profesionalizmit.

InfoSoft Office është përkushtuar për të plotësuar nevojat e klientëve për:


InfoSoft Office është lider në tregun Shqiptar nëpërmjet:


INFORMACIONE KONTAKTI