Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 02-09-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Marketingu
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EVAPIFY eshte nje kompani e re (startup) me aktivitet shperdarjen e cigareve elektronike ne Europe, me qender ne Poloni.

Me hapjen e zyres se saj te re ne Shqiperi, ne funksion te strategjise se zgjerimit rajonal te kompanise ne po kerkojme nje MANAXHER /E MARKETINGU per tu bashkuar me stafin tone ne Tirane.

Si Manaxher/e ju do te jeni pergjegjes per aktivitete te ndryshme ditore dhe mujore te kompanise me qellim final, komunikimin e misionit dhe vizionit te kompanise ne menyra sa me efektive, moderne duke perçuar drejt, qarte, ku duhet dhe me impaktin e duhur strategjine marketing qe ju se bashku me zyren qendrore te kompanise do hartoni per tregun tone. Ne kete pozicion ju do te raportoni direkt tek Manaxheri i zyres se Tiranes.

Nese mendon qe je personi qe ne po kerkojme dhe ke ambicjen, forcen dhe talentin per te shkundur tregun e cigareve elektronike ne Shqiperi atehere te lutem na kontakto!

Detyrat

Pergjegjesite kryesore te pozicionit:

 • planifikimi dhe hartimi i strategjise marketing te kompanise me qellim final ofrimin e nje alternative moderne dhe te sigurte te avullosjes ne Shqiperi.
 • hartimi i raporteve javore dhe mujore mbi planifikimin dhe zbatimin e aktiviteteve marketing me qellim final arritjen e objektivave cilesore dhe sasiore te kompanise.planifikimi, realizimi dhe finalizimi me sukses i negociatave te ndryshme ne emer te kompanise me qellim final ndertimin e nje bashkepunimi me njesi te ndryshme biznesi te cilat jane ne target group te synuar.

Kualifikimet

Kerkesa per tu plotesuar nga kandidati/ja:

 • modern lifestyle do ishte shume i preferuar;
 • Te kete mbaruar shkollen e larte;
 • Te njohe gjuhen angleze;
 • Te kete patente KLASI B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrojme:

 • Nje ambient pune dinamik, miqesor dhe shume pozitiv;
 • Pagese baze shume te mire plus bonus mbi bazen e arritjeve personale dhe te ekipit;
 • Kushte pune shume te mira;
 • Korrektese maksimale ne pagesa.


Dergo CV-ne ne adresen: [email protected]

Afati i fundit i dergimit te CV-ve eshte dt 15Gusht2022.
www.evapify.com
Cel. : +355697000919


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


EVAPIFY

Importimi dhe tregtimi me shumice dhe/ose pakice i cigareve elektronike.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Ibrahim Rugova, Nd.40, H.2, Ap.3, 1019,
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë