Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 76352

Marangoz / Ndihmes Marangoz

Tirane, Shqipëri 27-04-2023 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Marangoz

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

27-04-2023

---

---


Përshkrimi

Agikons Sh.P.K kompania lider në fushën e ndërtimit dhe zhvillimit të pasurive të paluajtshme, themeluar në vitin 1996 dallohet për cilësinë dhe standartin e lartë të punimeve.

Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: “Kodra e Diellit 1&2” në Tiranë  , “Marea Resort” në Kavajë, “Tarraca e Ullinjve” në Dhërmi, “Plazhi I Ngurtë” në Qeparo, “Bougainville Bay” në Sarandë , “Mështekna” në Brezovicë, “Turquoise Marina” në Hamallaj , Gjiri I Lalëzit , “Swan Residence” në Farkë.

Met – Engineering është pjesë e grupit të shoqërisë  AGIKONS. Ne jemi në kërkim të punonjësve të kualifikuar për t’iu bashkuar ekipit tonë në Repartin e Drurit në pozicionin "Marangoz & Ndihmes Marangoz"


Detyrat

  • Kandidatët duhet të kenë njohuri në përdorimin e makinerive që përdoren në reparte si: sharrë disk, plan, grosetë, sharrë shirit, makinë forimi, makinë prerëse, etj.
  • Të ketë eksperiencë pune në prodhimin dhe montimin e mobiljeve (materiale të ndryshme si melaminë, mdf, dru).
  • Të ketë përvojë pune në prodhimin e dyerve tamburat dhe ato të drurit ose në prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve me fasadë xhami etj.
  • Të lexojë dhe të interpretojë skicat e projekteve të mobilimit.
  • Të kenë aftësi në të punuarit në grup si edhe aftësi të koordinimit të punëve dhe projekteve.
  • Të karakterizohet nga saktësia, produktiviteti dhe aftësia për të përmbushur afatet.

Kualifikimet

  • Kandidatët duhet të kenë të paktën 5 vite eksperiencë pune.
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe organizuese.
  • Të jenë të përgjegjshëm dhe korrekt në orarin e punës.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Orari i Punës:

E hënë - E Shtunë, ora 07:30 - 16:00 (30 min pushim dreke),

Ambient miqësor pune dhe pagë e kënaqshme.

Kandidatët të cilët janë të interesuar të dërgojnë aplikimin e tyre nëpërmjet adresës zyrtare të E-mailit: [email protected] ose të na kontaktojnë nëpërmjet nr të kontkatit: 068 40 52 085 / 068 40 16 639.

 

Departamenti i Burimeve Njerezore
E-mail:  [email protected] / [email protected]
Kontakt: 068 40 52 085 / 068 40 16 639
Adresa: Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit", Selite, Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brezovice. Agikons vlërëson burimet njerëzore si asetin me të madh të shoqërisë, duke kontribuar në zhvillimin dhe promovimin e tyre në fusha të ndryshme profesionale. Talentet e reja kanë mundësinë e përvetësimit të njohurive me profesionistët më të mire të fushës .


INFORMACIONE KONTAKTI