Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 03-09-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Edipack është prodhuesi më i madh dhe i suksesshëm i paketimit në Shqipëri me një kapacitet shumë të madhë prodhues të letres dhe kartonit.

Prej vitit 2003 vazhdojmë prodhimin e kutive të kartonit dhe të ambalazhimit, gjithashtu jemi shpërndarës të letrës së ambalazhimit si produkt i ndërmjetëm për prodhuesit vendas të paketimit.

Detyrat

 • Nxjerr mallin nga prodhimi dhe sipas planit të furnizimit, bën plotësimin dhe ngarkimin e mallit për në destinacion, te subjektet;
 • Për sasin e ngarkuar bën daljen e mallit nga magazina dhe çon dokumentin pranë finacës për finalizimin e shitjes dhe faturimit;
 • Zbaton rregulloren e brendëshme të shoqërisë;
 • Bën rakordim me Drejtorin e Financës për mallin e shitur;
 • Zbaton rregullat e sigurimit teknik gjatë gjithë procesit të punës, për të cilat është instruktuar nga personeli përkatës;
 • Bën depozitimn paraprak të mallit në magazinën e furnizimit;
 • Bën furnizimin me karburant të mjeteve të shoqërise, i regjstron ato dhe rakordon me financën.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e mesëm ose të larte;
 • Të ketë eksperienca pune të mëparshme;
 • Të jetë korrekt, te realizoje punen me pergjegjesi dhe bashkëpunues;
 • Preferohet mosha 30 vjeç- 50 vjeç.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit te dergojne nje Cv ne adresen e emaili: [email protected] ose te telefonojne ne numrin e telefonit: 0697014871

Adresa : Lagja 15, Rr."Aleksandër Goga", Porto Romano , Durrës, Shqipëri.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


EDIPACK sh.p.k

Edipack është prodhuesi më i madh dhe i suksesshëm i paketimit në Shqipëri me një kapacitet shumë të madhë prodhues të letres dhe kartonit .Prej vitit 2003 vazhdojmë prodhimin e kutive të kartonit dhe të ambalazhimit, gjithashtu jemi shpërndarës të letrës së ambalazhimit si produkt i ndërmjetëm për prodhuesit vendas të paketimit.Ripërdorimi i letrës Riciklimi i letrës është një praktikë që po përhapet gjithmonë e më shumë dhe q...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Aleksander Goga", Porto Romano
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355697014871

 • Aleksander Goga
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355694097533

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë