Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81984

Magazinier

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kraco kerkon te punesoje: Magazinier.


Detyrat

 • Përgatit dhe kontrollon porositë për shpërndarje sipas procedurave të kompanisë;
 • Përgatit dhe kontrollon lëndët e para për prodhim sipas procedurave të kompanisë;
 • Sistemon produktet në post paletat respektive;
 • Ka përgjegjësi në sigurimin e efiçiencës, efektivitetit dhe saktësisë të përgatitjes për shpërndarjen e produkteve dhe mallrave të kompanisë;
 • Të kujdeset për ruajtjen e cilësisë së produkteve në magazinë si edhe për të ndihmuar qarkullimin e produkteve sipas metodës FIFO;
 • Të sigurojë sistemimin e mallrave në magazinë sipas hartës përkatëse të magazines dhe sistemit të kompanisë;
 • Të nxjerrë në pah produktet me problematika dhe të ndjekë respektive;
 • Inventarizimi sipas nevojave të kompanisë;
 • Të respektojë dhe mirëmbajë të gjitha pajisjet që i janë vënë në dispozicion nga kompania.

Kualifikimet

 • Të ketë arsimin e mesëm;
 • Të ketë 2-5 vjet eksperiencë në pozicion të ngjashëm;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe të jetë një anëtar grupi aktiv;
 • Të zotërojë leje drejtimi automjeti;
 • Te jetë i gatshëm të udhëtojë në rast nevojash;
 • Të ketë njohuri të paketës kompjuterike të Microsoft Office;
 • Të ketë njohuritë bazë ne perdorimin e kompjuterit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike: [email protected] ose mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit 0688043685. 

Ju njoftojme se të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr9887 percaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.kraco.al


KRACO

Çdo ditë universi i produkteve të kompanisë KRACO ofron 250.000 konsumime. KRACO është kompani prodhuese, lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta, përgatitjeve për pije të ftohta si edhe përgatitjeve për ëmbëlsira. Kompania KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore.


INFORMACIONE KONTAKTI