Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72730

Magazinier

Tirane, Shqipëri 21-12-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-12-2022

---

---


Përshkrimi

KP Trading & Distribution nje nder kompanite e specializuar ne fushen e distribucionit me experience shume vjecare kerkon nje Magazinier me profilin si me poshte:


Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite

  • Kryhen hyrjen /daljen e mallrave, produkteve;
  • Raporton, dokumenton dhe ndjek demtimet si dhe te mosperputhjeve te materialeve ne Hyrje/Dalje;
  • Monitoron zhvendosjen e mallit qe nga momenti i hyrjes deri ne vendosjen e tij ne koordinata duke u siguruar per, sasine dhe kordinaten perkatese;
  • Respekton proceduren e kthimeve te mallit ne magazine;
  • Verfikon te gjitha Hyrjet ne magazine nga Importi ose nga bleres te brendshem;
  • Ndjek me perpikmeri vendosjen ne qeliza te mallit sipas produkteve sasise dhe skadencave;
  • Kryhen Inventarin pjesor ne perputhshmeri me rregulloren e kompanise per Inventaret;

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite e Kerkuara

  • Të jetë përdorues i mirë i programeve financiare;
  • Të jetë përdorues i mirë i Paketës Microsoft Office;
  • Të ketë aftesi organizative dhe të punës në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e Aplikimit

Personat e interesuar, mund të dërgojnë Cv në  [email protected]  ose what's up 0682025369 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
KP Trading & Distribution shpk

KP TRADING & DISTRIBUTION Ne jemi nje kompani distribucioni me experience 18vjecare ne tregun e Tiranes. Sherbimi primar i kompanise tone eshte distribucioni i produkteve te kompanise Coca-Cola dhe Uji i ftohte Tepelene. Nder vite kemi akumuluar edhe distribucionin e produkte te tjera por me volume me modeste. Kompania ofron kondita te mira dhe te rregullta pune me pagesa konkuruese ne treg.


INFORMACIONE KONTAKTI