Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 68483 Magazinier

Magazinier
Tirane, Shqipëri 27-08-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LUFRA group, e krijuar mbi 29 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vende.

Me fabrikë në Lushnje, Rrogozhinë dhe një fabrikë uji në Dukat, Vlorë, dhe prezente në të gjithë Shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin.

Aktualisht per Magazinen qendrore ne Tirane ne kërkon të punësojë një: Magazinier.

Detyrat

 • Mbikqyr aktivitetet e përditshme të magazinës.
 •  Asiston dhe mban nivelet e duhura te inventarit dhe kontrollon humbjen e produktit.
 • Kontrollon me rigorozitet te gjitha furnizimet me lende te pare kryesisht per sasi, por edhe cilesi se bashku me menaxherin e cilesise.
 • Monitoron hapesirat dhe ndjek nivelet e stokut.
 • Vecon hapesira ne magazine per produktet e reja.
 •  Koordinon aktivitet ndermjet prodhimit, magazines dhe blerjeve.

Kualifikimet

 • Minimumi Diplome e shkolles se mesme.
 •  Eksperience ne magazine/inventare perben perparesi.
 • Aftesi per te punuar i pavarur dhe te marre vendime nen stres.
 • Njohuri ne MS Office, Excel.

Shënime


Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni CV të detajuar tek zyrat të Lufres, Vaqarr, Tirane ose nëpërmjet e-mailit: [email protected]
Tel: 069 70 17 661


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355689093725
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë