Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-08-2022 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit "Do It Yourself" ne Shqiperi i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje: Magazinier.

Detyrat

 • Pranon porositë e klientit dërgues dhe u bashkangjit konotën;
 • Verifikon produktet në bazë të konotës;
 • Pozicionon produktet për shpërndarje në raftet e përcaktuara;
 • Të sigurojë plotësimin e mjetit me 70% kapacitet para se të nisë porosinë;
 • Telefonon klientin para se të nis mjetin, për tu siguruar që klienti e pret mallin;
 • Manaxhon produktet të cilat janë kthim;
 • Raporton në mënyrë ditore mbi statusin e produkteve në Magazinë;
 • Njofton subjektet dërguese për porositë e pashpërndara dhe me problematika;
 • Të jetë i trajnuar shumë mirë mbi njohjen e hartës urbane;
 • Të organizojë dhe menaxhojë në mënyrë efikase dërgesat e klientit Megatek duke zbatuar respektivisht të gjitha procedurat e pozicionit të punës;
 • Detyra të tjera sipas kërkesave së eprorëve.

Kualifikimet

 • Diplomë të studimeve Universitare;
 • Së paku 2 - 4 vite përvojë punë në logjistike;
 • Aftësi të mira ndërpersonale dhe komunikimi;
 • Aftësi për zgjidhje të problemeve dhe gjykim të shëndoshë;
 • Nivel i lartë i integritetit dhe orientimit drejt rezultateve;
 • Njohuri kompjuterike të domosdoshme (sistemi operativ Windows).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit: Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni CV të detajuar në adresën: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë