Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hotel Mulaj

Set in Tirana, 600 metres from Skanderbeg Square, Mulaj Hotel offers air-conditioned accommodation and a bar. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along with free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. At the hotel, the rooms are equipped with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Continental and buffet breakfast options are available...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-07-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mulaj Hotel kerkon te punesoje:Kuzhiniere per Hotel

Detyrat

  • Përgatit produkte dhe artikuj ushqimor per menu sipas nevojave;
  • Pergatit gatime tradicionale dhe internacionale;
  • Kontrollon cilësinë e produktit;
  • Planifikon ushqimet që do të gatuhen;
  • Bashkëpunon me kolegët dhe eprorët, etj.

Kualifikimet

  • Te kete eksperiencë në pozicione të ngjashme.
  • Të ketë njohuri mbi produktet e ndryshme ushqimore;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen; [email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0692440247


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".