Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 02-09-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania ALGRAFIKA sh.p.k e themeluar në vitin 1999, është kompania më e madhe tregtare, e pavarur në tregtimin e artikujve të letrës dhe të kartonave në tregun Shqiptar, ku gjithashtu operon me shitje që nga viti 2015 dhe në vendet si Kosovë, Greqi, Maqedoni, Mal të Zi, etj.

Kërkon kandidatë të kualifikuar për pozicionin: Koordinator/e Shitje & Blerje.

Detyrat

 • Kërkon dhe synon klientë dhe furnitore të rinj, inicion planet e veprimit për t'u siguruar mundësi të reja për kompaninë;
 • Përgjegjës per t'iu pergjigjur në kohë klientit dhe për të marrë informacionin paraprak deri në delegimin e kërkesës te Menaxherët e Shitjes;
 • Monitoron llogaritë e klientëve;
 • Sigurimi i te dhenave dhe raporteve të sakta për të ndihmuar ekipin e shitjes si dhe atë të blerjeve;
 • Të zotëroje njohuri të hollësishme për produktet ose shërbimet e kompanisë;
 • Përgatit përmbledhje/prezantime të nevojshme për vlerësimin pjesor/të plotë të Propozimit tek Klienti;
 • Përmbush detyra të reja të caktuara nga kompania në kuadër të arritjes së misionit dhe qëllimit të saj.

Kualifikimet

 • Të ketë kryer studimet e larta;
 • Të ketë minimalisht 3-5 vjet eksperiencë pune, angazhuar në fushën e blerjeve ose/dhe eksperienca te tjera;
 • Njohje të shkëlqyer të gjuhës Angleze;
 • Aftësi prezantuese;
 • Aftësi shumë të mira në përdorimin e paketes Office;
 • I orientuar ndaj zbatimit të afateve, aftësi koordinuese dhe komunikim të mirë në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dërgojnë CV dhe Leter Motivimi në adresën: [email protected]

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e mësipërme do të përzgjidhen për fazën e intervistës.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Algrafika

Algrafika, e themeluar ne 1999, është kompania me e madhe tregtare, e pavarur, ne shitjen a produkteve letër dhe karton ne sherbim te mbi 300 shtypshkronjave ne mbare vendin. Me mbi 2,500 ton leter dhe karton ne fletë dhe rulon gjendje në magazinat tona, ne jemi në gjendje për të përmbushur pjesen me te madhe te kërkesave tuaja. Aktualisht kemi mbi 3,000 metra katror magazinim. Kjo na jep mundësi te sherbejme pothuajse çdo kerkes...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tr-Dr, KM 8, Kodër Kashar, Postal Code 1001, Tirana, Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë