Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 69340 Koordinator/e

Tjetër
Tirane, Shqipëri 01-09-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tirana International Hotel & Conference Center'' kërkon të punësojë staf në pozicionin: Koordinator/e për Turnin e Dytë.

Detyrat

 •  Përgjegjës për mbikqyrjen, koordinimin dhe mbarëvajtjen e gjithë veprimtarisë së Hotelit gjatë turnit të dytë.

Kualifikimet

 • Të kenë mbaruar arsimin e lartë Dega Turizëm, Menaxhim, ose Gjuhë e Huaj;
 • Të njohin shumë mirë gjuhën Angleze dhe Italiane (kusht i domosdoshëm);
 • Të kenë të paktën 3 vjet eksperiencë në pozicione të ngjashme (Përbën avantazh eksperienca në fushën e hoteleri-turizmit);
 • Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese, menaxhuese dhe kontrolluese të punës në grup;
 • Të kenë njohuri të mira kompjuterike;
 • Të kenë prezencë të mirë.

Shënime


Të gjitha kriteret e mësipërme duhet të jenë të shoqëruara me referencat përkatëse me numra kontakti. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në në adresën: [email protected] ose dorëzoni CV-në tuaj pranë Recepsionit të Hotel Tirana International në adresën:Sheshi Skënderbej, nr. 8 Tirana, Albania.

Tel: +355 4 223 41 85
Fax: +
355 4 223 25 21

www.tiranainternational.com    


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Geci shpk- Tirana International Hotel

Tirana International Hotel & Conference Center is located in Tirana City Center; next to Tirana Municipality, Ministry of Economy, Ministry of Transport, Ministry of Agriculture, Ministry of Justice, Ministry of Defense, Bank of Albania, National Museum, Opera House and Art Gallery. Meanwhile, several Embassies and business institutions are within a walking distance. Accommodation in one of our 168 rooms and suites is a unique e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Sheshi Skenderbej
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542234185
 • Mobile: +355674000330

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë