Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75795

Koordinator/e Rezervimesh Hoteli

Tirane, Shqipëri 12-04-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

12-04-2023

---

---


Përshkrimi

 Te Stela Resort kërkon të punesojë“KOORDINATOR/E REZERVIMESH HOTELI".


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë :

 • Mbajtja e database te kompanive dhe agjensive aktive ne shitje.
 • Hedhja e kontakteve ne Database dhe komentet perkatese.
 • Marrja e feedback-ut nga  klientët e akomoduar në hotel.
 • Koordinimin e rezervimeve online me telefon dhe email.
 • Merr rezervime dhe kalon në Front-Office ndarjen e dhomave.
 • Koordinon me sektorët e tjerë për klientët half-board dhe Full-Board nëpërmjet Front- Office.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Kerkesat :

 • Të ketë mbi 1 vit experience pune si recepsionist/e në fushën e Hotelerisë. 
 • Të ketë perfunduar Arsimin e Lartë ose të jetë në vazhdim të tij për Hoteleri Turizëm ose fusha te tjera të ngjashme.
 • Të ketë njohuri të një ose më shumë gjuhe të huaj.
 • Të jetë fleksibël me oraret e punës.
 • Të jetë i/e komunikueshem, i/e pergjëgjshem. 

Te tjera :

 • Pages konkuruese.
 • Transporti është i garantuar nga kompania.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar mund te paraqiten çdo ditë pranë Resortit Te Stela ose mund të dergojne cv-te e tyre, të kontaktojnë në adresat e mëposhtme: 

Email:    [email protected]          Tel:        0672033327

Adresa:  AutostradaTr-Dr, Km 7 Mezez, KasharTirane 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Te Stela Resort

Operimi ne industrine e hotelerise dhe restoranterise. Ofrimi i nje sere sherbimesh si nje nder komplekset me te mira ne Shqiperi.


INFORMACIONE KONTAKTI