Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75839

Koordinator/e e Markës dhe Komunikimeve

Tirane, Shqipëri 13-04-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-04-2023

10-04-2023

---


Përshkrimi

ACREM është pjesë e BALFIN Group e specializuar në ofrimin e menaxhimit të pasurive të paluajtshme. ACREM është kompania menaxhuuese e Qendrave tregtare TEG dhe QTU, si dhe TLP, Rolling Hills, dhe Ambasador 3. Me një rrjet profesionistësh ACREM, ofron një paketë të gjërë shërbimesh si: Konsulencë Financiare, Marketing, Qiradhënie dhe Administrim.

Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Gjeografikisht, Grupi BALFIN është i pranishëm në Austri, Shqipëri, Kosovë, Bosnjë dhe Hercegovinë, Maqedoninë e Veriut, Mal të Zi, Zvicër dhe Holandë, me afërsisht 5,200 punonjës në total. Aktivitetet e Grupit BALFIN përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të patundshme, shitjet me shumicë dhe pakicë, sistemin bankar, menaxhimin e aseteve, mediat dhe logjistikën. Grupi BALFIN po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe kontribuon në përmirësimin e jetesës së komuniteteve përmes zhvillimit ekonomik, prezantimit të ideve të reja, punësimit dhe investimeve sociale.

Pozicioni:         Koordinator/e e Markës dhe Komunikimeve

Departmenti:   Marketing

Vendndodhja:  Zyrat Qendrore ACREM, Tiranë

 Përshkrim i Pozicionit të Punës:

Koordinator/ e e Markës dhe Komunikimeve është përgjegjës/e për propozimin, përpunimin e veprimeve të marketingut dhe ideve promovuese në përputhje me kërkesat e qendrës tregtare dhe nevojat e qiramarrësve. Përgatit dhe dorëzon të gjithë materialet e kërkuara për qëllime informative ose promovuese në mbështetje të fushatave të qendrave tregtare ose imazhit të kompanisë. Raporton tek Menaxheri i Marketingut.


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Përgjegjës/e për krijimin dhe përgatitjen e fushatave të qendrave tregtare në përputhje me sezonalitetin ose kërkesat e biznesit;
 • Përgjegjës/e për ndjekjen e kostove të fushatës, faturimin ne përputheje me buxhetin;
 • Përgjegjës/e për mbledhjen e të ardhurave për qendrën tregtare;
 • Koordinon zbatimin e fushatës me subjektet e palëve të treta;
 • Ndjek dizenjimin, procesin e printimit/prodhimit, udhëzon dhe monitoron rezultatin e Fushatës;
 • Komunikon dhe negocion kushtet e bashkëpunimit me agjencitë, shtypshkronjat dhe subjektet e tjera të përfshira;
 • Komunikon me Departamentet e tjera për çështje operacionale;
 • Komunikim ditor me Qiramarrësit;
 • Duhet të jetë i/e azhurnuar me aktualitetet dhe tendencat e fundit (i/e orientuar drejt modës)

Kualifikimet

Kërkesat e Pozicionit:

 • Së paku 5 vjet përvojë në të njëjtin pozicion ose pozicione të ngjashëm
 • Diplomë Bachelor (preferohet MBA)
 • Aftësi të shkëlqyera të punës në grup
 • Rrjedhshmëri në gjuhën angleze (preferohet njohja e gjuhëve të tjera të huaja)
 • Njohuri ekselente kompjuterike

Kulifikime dhe aftësi te tjera:

 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi/ prezantimi
 • Metodik/e dhe i/e organizuar
 • Ndershmëria dhe integriteti
 • Mendim krijues dhe aftësi të forta analitike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e Punës: BALFIN Group ofron një paketë tërheqëse përfitimesh, duke përfshirë një shpërblim të drejtë në vlerësimin e meritës dhe performancës

Mënyra e aplikimit*:

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni CV-në dhe Letrën e Motivimit brënda datës 26/03/2023 në këtë adresë: [email protected] duke specifikuar në subject: “Brand & Communications Coordinator”

 

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ACREM

ACREM (Albanian Property Management Company) pjesë e BALFIN Group, është lideri Shqiptar në manaxhimin e shërbimeve të pasurive të patundshme. Me një rrjet profesionistësh ACREM, ofron një paketë të gjërë shërbimesh si: Konsulencë Financiare, Marketing, Qiradhënie, Administrim. ACREM është themeluar në vitin 2007, me qëllim manaxhimin e Qendrës së parë Tregtare në Shqipëri, QTU. ACREM ka krijuar standartet për praktikat më të mira të manaxhimit të pasurive të paluajtshme. Kompania ka në manaxhim qendra tregtare dhe objekte banimi nga të cilat mund të përmenden TEG, QTU, TLP, Rolling Hills, Park Gate, etj. ACREM synon të zgjerojë portofolin e klientëve dhe të zhvillohet në një kompani me një gamë të diversifikuar shërbimesh. Qëllimi i ACREM është të sigurojë një eksperiencë ekselente konsumatore bazuar kjo në përvojën disa vjeçare, në lidershipin e fituar në treg, në rrjetin e fortë të profesionistëve dhe në shpirtin e sipërmarrjes që e mban përherë inovativ.


INFORMACIONE KONTAKTI