Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 02-02-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Konsulent Marketingu
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
70000 ALL
Data e përfundimit
02-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mundësi punësimi si Konsulente në gjuhën Italiane në pozicionin Inbound.

Kualifikimet

  • Të kenë një nivel mbi mesatar të gjuhës Italiane;
  • Eksperienca të mëparshme në sektorin e telefonisë minimalishit 1 vit;
  • Disponibilitet per te punuar full-time 09:00-18.00;
  • Aftesi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese në grup;
  • Pozitivitet dhe deshirë për të punuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

  • Ambient miqesor ;
  • Pagë e kënaqeshme;
  • Asistencë në cdo moment gjatë procesit të punës;
  • Fundjava pushim;   

Te interesuarit te kontaktojne  ne nr Cel 0697060806 ose ne emailin;  [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Arthur International Company

Arthur International Company

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Arthur International Company në WhatsApp Punët aktive të kompanisë