Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81914

Konsulent Imobiliar

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Imobiliar

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

---


Përshkrimi

Agjencia Imobiliare RE/MAX Golden kerkon Konsulente Imobiliare

Kandidatët për profilin e agjentit imobiliar në tregun e pasurive të patundshme duhet te plotesotesojne  detyra si me poshte: 

 


Detyrat

  • Gjetja dhe identifikimi i pronave ne treg si dhe sigurimin e informacionit në lidhje me tregun e pasurive të patundshme.
  • Organizim i vizitave ne terren. Kontaktim dhe rikontaktim i rregullt me klientët potencial nëpërmjet e-mail, telefonit, si dhe me klientet e referuar.
  • Te arrije objektivat sasiore dhe cilësore të përcaktuara gjatë intervaleve të rregullta kohore.
  • Te zhvilloje një plan të detajuar territorit qe mbulon.

Kualifikimet

  • Të ketë përvojë pune, eksperiencat ne shitjet direkte perben nje avantazh
  • Te jene në gjendje të punojnë ne menyre të pavarur apo ne grup.
  • Te kete aftesi veteorganizuese, negociuese dhe komunikimi
  • Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe aftësi të mira kompjuterike.
  • Vendi i banimit ne Tiranë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

 Aplikantet mund te dergojne CV ne adresen e emailit:  ; rovena.koci@remax-albania.al


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://www.remax-albania.com/sq-al/zyra/shqiperi//remax-golden/53022


RE/MAX Golden

RE/MAX Golden
UNITE, GROW, WIN!


RE/MAX Golden, Agjenci Ndërmjetësimi Pronash të Paluajtshme, me seli në adresën: Rr.”Sami Frasheri” ish Bllok, perballe piceri "Juvenilja" ,Tiranë, Albania
Real Estate Agency that offers services in residencial and commercial properties. We are here to share our expertise - and to offer you the best advice possible. After all, we're talking about your home. Buy, Rent, Sale, Lease, Apartments, Lands, Villas, Office and Stores properties in Tirana and other cities of Albania. You will find everyone at RE/MAX Golden professional and ready to offer you simple and straight forward advice.
Our technology and sales tools are of the highest calibre.


You will get, a truly local focus with the passion and experience of agents in your area, combined with the benefits of our widespread connections.

Email. [email protected]

We're the experts - and we're at your service.


INFORMACIONE KONTAKTI