Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 11-10-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Zyra e Remax Living me adresë në Bulevardi "Zogu I Pare", po kërkon të zgjerojë stafin në pozicionin, konsulent imobilar të rinj të cilët duan të rriten profesionalisht edhe ekonomikisht. A keni dëshirën për të punuar edhe për të pasur të ardhura të larta?
A ju pëlqen të ndihmoni të tjëret duke bëre realitet ëndrrat e tyre për gjetjen e shtepisë që kanë ëndërruar?
Nese jeni përgjigjur me po këtyre pyetjeve atëher ne kemi një mundësi për ju.
Ne ju ofrojmë trajnime në grup edhe individuale si Brenda edhe jashtë vendit por gjithashtu edhe mbështetjen e pakufizuar për të siguruar suksesin tuaj.
Mjetet tona të marketing edhe mbështetja administrative do tju ndihmojë edhe do tju lejojë të arrini suksesin.
Nese kjo ju përshtatet atëher ju ftojmë të aplikoni!

Kualifikimet

  • Të ketë mbaruar arsimin e lartë.
  • Të ketë eksperincë të mëparshnë në fushën e shitjeve.
  • Aftësi të mira koordinuese.
  • Aftësi të mira komunikimi dhe negociuse.
  • Të jetë i motivuar edhe ambicioz.
  • Atësi për të punuar në mënyrë individuale edhe ne grup.
  • Të ketë fleksibilitet me oraret.
  • Mosha mbi 25 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Email aplikimi: [email protected]
Numer telefoni: 0692048208

Fotografi

RE/MAX Living

Ne jemi Remax Living Albania, agjensia imobilare që ju ndihmon të gjeni pronën që ju duhet për banim ose biznes. Ne ofrojmë shitje/blerje dhe marrje/dhënie me qera për apartamente, vila, biznese, zyra, toka etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".