Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Infinity Real Estate Tirana

Remax Infinity eshte nje rrjet zyrash Imobiliare qe operojne ne Tirane. Fillimi i aktivitetit ka qene ne vitin 2014. Tashme operojne ne 3 zyra te pozicionuara si me poshte: Remax Infinity- Rruga Luigj Gurakuqi nr 5, prane pazarit te ri Remax Infinity Home - Rruga Isamil Qemali, perballe Piceri Era ne Bllok Remax Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri, prane Kompleksit Nobis Slogani jone eshte : Shesim Rezultate, Jo Premtime

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Administrative nr 5, Rruga Sami Frasheri, Dyqani nr 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Remax Infinity + me rekordet me te mira per vitin 2020 shpallur si zyra numer 1 e Remax Albania & Kosovo mirepret ne zyrat e saj konsulent Imobiliar.

Kriteret:
1- Te kete mbaruar arsimin e larte.
2- Aftesi te mira komunikuese, negociuese dhe bashkepunuese.
3- Aftesi te mira per te punuar ne grup.
4- Njohuri te pakten te nje gjuhe te huaj.
5- Mosha 25-40.

Cfare ofrojme;
1- Pjese e skuadres me te mire te sistemit Remax. 
2- Trajnime profesionale.
3- Website personal.
4- Buxhet vjetor marketingu.
5- Udhetime dhe shperblime. 
6- Akses te menjehershem ne 2600 prona te Listuara ne Remax Albania.
7- Mundesi Karriere e pa kufizuar.

Nese je ne kerkim te nje biznesi, eja qe se bashku te ngrem nje biznes te suksesshem, sepse prona eshte e ardhmja.
Apliko tani duke derguar cv ne: [email protected]
Ose tel 0693895757

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".