Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74005

Konsulent/e ne Gjuhen Frengjisht/Italisht

Tirane, Shqipëri 16-02-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

16-02-2023

---

---


Përshkrimi

Hitweb SHPK kerkon te punesoje: Konsulente ne Gjuhen Italisht/Frengjisht.

Hitweb eshte një kompani e specializuar ne Graphic Design, Web Marketing dhe Telemarketing.

Vitet tona te eksperinces ne marketing online, sherbime keshillimi dhe ndertimi I strategjive online na  ka lejuar te kemi nje qasje efektive me bizneset,si pasojë, përkushtimi në këto vite ka dhënë rezultatet e veta, duke na shtyre drejt zgjerimit te stafit per te pasur nje menaxhim sa me te mire te klienterve.

Per kete aryse Hitweb eshte ne kerkim te personave qe mund te zoterojne gjuhet si: Frengjisht / Italisht.


Kualifikimet

  • Cfare ju duhet eshte zotërim i avancuar I nje nga gjuhet, saktësi dhe shpejtësi në të vepruar. por mbi te gjitha ambicie për të mësuar dhe për tu zhvilluar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Cfare ne ju ofrojme jane:

  • Kontratë pune në përputhje me legjislacionin Shqiptar.
  • Fundjava pushim.
  • Pagesa ndër më të lartat në treg.
  • Dreka e paguar nga kompania.
  • Ambjente rinore dhe moderne.
  • Trajnime periodike

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email-it: [email protected] ose te kontaktojne ne nr e cel: 355682002999.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Hitweb SHPK

Hitweb eshte një kompani e specializuar ne Graphic Design, Web Marketing dhe Telemarketing.

Vitet tona te eksperinces ne marketing online, sherbime keshillimi dhe ndertimi I strategjive online na  ka lejuar te kemi nje qasje efektive me bizneset,si pasojë, përkushtimi në këto vite ka dhënë rezultatet e veta, duke na shtyre drejt zgjerimit te stafit per te pasur nje menaxhim sa me te mire te klienterve.


INFORMACIONE KONTAKTI