Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comVlore, Shqipëri 15-08-2022 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Intesa Sanpaolo Bank Albania kërkon të punësojë personel në pozicionin: Këshilltar për Shitjet për Individët - në Degën VLORE.

Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore:

 • Të kryejë të gjitha aktivitetet që lidhen me menaxhimin dhe zhvillimin e klientëve individë, në mënyrë që të arrijë, përmes niveleve të përshtatshme të shërbimit, objektivat komerciale, e të ardhurave dhe të riskut në kuadrin e politikave të përgjithshme të Bankës;
 • Vendosja, mirëmbajtja dhe përmirësimi i marrëdhënieve të biznesit të secilit segment të klientëve individë, sipas portofolit të caktuar, për të siguruar një nivel kualiteti të lartë shërbimi dhe marrëdhënie në aspektin e profesionalizmit dhe fleksibilitetit, duke kryer një aktivitet dinamik të shitjes përmes instrumenteve mbështetës të shitjes, të vëna në dispozicion nga zyrat përkatëse;
 • Të sigurojë cilësi të lartë shërbimi të klientit ndaj klientëve të bankës në aspektin e saktësisë, shpejtësisë, konfidencialitetit dhe mirësjelljes;
 • Të sigurojë arritjen e objektivave komerciale, të të ardhurave dhe të riskut;
 • Të zhvillojë në aspektin komercial dhe tregtar klientët individë ekzistues të bankës duke përmirësuar shitjen e produkteve;
 • Të menaxhojë klientët individë të cilët janë të synuar në fushata të dedikuara, duke ofruar produkte dhe shërbime të dedikuara.

Kualifikimet

 • Të ketë të paktën 1 vit eksperiencë pune në shitje (preferohet në sektorin bankar);
 • Të ketë aftësi të provuara shitjeje;
 • Të ketë komunikim të mirë;
 • Të ketë aftësinë e komunikimit me klientët dhe të punojë mirë individualisht si edhe në grup;
 • Të ketë Diplomë Universiteti;
 • Të ketë njohuri shume të mira të gjuhës Angleze;
 • Preferohet njohuri të gjuhës italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët duhet të dorëzojnë: Një Curriculum Vitae Aplikimet duhet të dorëzohen jo më vonë se data 15 Gusht 2022 , në adresën e emailit: [email protected]      


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Intesa Sanpaolo Bank Albania

Intesa Sanpaolo gëzon një prezencë të përzgjedhur në Europën Qëndrore dhe Lindore, në vende të Lindje së Mesme dhe Afrikës së Veriut me mbi 1,000 degë dhe 7.2 milion klientë të cilët i përkasin filialeve të Grupit që zhvillojnë aktivitetin e tyre në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve bankare për individët dhe shërbime bankare komerciale në 12 vende. Gjithashtu, një rrjet ndërkombëtar specialistësh në mbështetje të klientëve korpor...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 22 76 000
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë