Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-07-2022 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ORION sh.p.k operon në sektorin e ndërtimit prej 20 vitesh. Vizioni ynë është ai i një kompanie të suksesshme, që operon me dinjitet dhe ndershmëri për realizimin e veprave të reja madhore në panoramën urbanistike shqiptare, duke sjellë në treg një produkt unik. Behu pjesë e stafit ORION, për të çuar përpara sëbashku projektet inovatore që kemi ndërmarrë! Orion kërkon të punësojë Junior Financier.

Detyrat

1.Përgatit gjendjen aktuale dhe projektimin e cash flow.
2.Ndërton planin e pagesave ditore dhe javore dhe kryen ekzekutimin e tyre.
3.Ka përgjegjësi të ndërtojë një sistem raportimi financiar sipas kërkesave të menaxhimit të lartë.
4.Administron procedurat e kontabilitetit dhe garanton saktësinë e regjistrimit të veprimeve financiare.
5.Garanton përditësimin në kohë dhe me korrektësi të transaksioneve bankare.
6.Rakordimi periodik i furnitorëve të jashtëm dhe të brendshëm.
7.Në plan afatmesëm të luajë rol koordinues dhe të asistojë menaxhimin e lartë në përgatitjen e buxhetit të kompanisë.

Kualifikimet

  1. Të ketë përfunduar studimet në fushën e ekonomisë.
  2. Aftësi në përdorimin e paketës Ms Office ose Financa 5 (jo i detyrueshem);
  3. Eksperiencë ose trajnime të ndryshme në fushën e financës;
  4. Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
  5. Dëshirë dhe vullnet për t'u zhvilluar profesionalisht në fushën e financës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni CV-në tuaj me foto në adresën e emailit: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Orion shpk

"ORION Construction" është Kompania lider në fushën e Ndërtimit dhe Shërbimit ndaj Klientit në Shqipëri, çertifikuar me ISO 9001:2008 mbi Standartet e Cilësisë.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë