Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81986

Inxhinier NOC Durres

Durres, Shqipëri 16-10-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhiner Sistemesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Inxhinier NOC (Junior dhe Senior )

Ky pozicion pune është i ofruar nga Gugliemo Technical Services Durres - Shqipëri.  Guglielmo është një Ofrues Teknologjie në fushën e rrjeteve te telekomunikimit dhe ka filluar aktivitetin që në vitin 2004. Guglielmo është një pikë referimi në Itali në  fushën e aksesit WIFI të korporatës dhe guest. Guglielmo krenohet me një numër klientësh të një rëndesie të veçantë në nivel kombëtar.


Detyrat

Kandidatët që kualifikohen duhet të kenë disa nga këto përgjegjësi:  

 • Menaxhimin, koordinimin, dhe kontrollin e aktiviteteve të suportit të nivelit të parë dhe të dytë.
 • Komunikim i shpejtë dhe efikas me klientët B2B.
 • Menaxhim i regjistrimit dhe gjurmimit të kërkesave nëpërmjet sistemit Ticket
 • Zgjidhje e shpejtë e problemit në përputhje me impaktin në shërbim 
 • Kontroll i proçesit të zgjidhjes së problemit, verifikim i shërbimit, dhe komunikim tek klienti.

Kualifikimet

Aftësitë e kërkuara:

 • Diplome universiteti në profilin e informatikës
 • Certificatë profesionale në profilin Networking (psh: CCNA, CCNP, CCIE, WCNA, JNCIE-ENT, etj)
 • Njohje e mirë të protokolleve të rrjetave. Disponueshmëri për punën në grup, aftësi të mira organizative, aftësi për zgjidhjen e problemeve në rrjet, dhe aftësi për menaxhimin e problematikave komplekse të rrjetit.
 • Aftësi për menaxhimin e punës me prioritete dhe brenda afatit, duke punuar në mënyrë të pavarur.
 • Aftësi të mira komunikimi për menaxhimin e komunikimit dhe raportin me klientin.
 • Fleksibilitet dhe aftësi për punën nën presion.
 • Disponueshmëri për dialog me klientët dhe menaxhimin e sistemit Ticket.
 • Njohje shumë e mirë e gjuhes italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrojmë:

 • Program formimi duke përfshirë mundësinë për certifikata profesionale 
 • Mundësi për menaxhimin e shërbimeve, që përdoren nga shumë përdorues për markat kryesore italiane.
 • Mundësi për rritje profesionale.
 • Rroga do jetë me marrëveshje

Preferohen persona me banim në Durres për punën në grup

Email: [email protected]

Telefon: 355694013333

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per hapa te metejshem.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
GTS

GTS(GuglielmoTechnicalServices) eshte nje Kompania qe meret sistemin e rrjeteve online dhe remote support te rrjeteve


INFORMACIONE KONTAKTI