Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75815

Inxhinier Ndertimi Vlore

Vlore, Shqipëri 12-04-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

12-04-2023

---

---


Përshkrimi

Mabetex Group, kompani nderkombetare  ne fushen e ndertimit, kerkon te punesoje Inxhinier Ndertimi per projektin e Vlora International  Airport.


Detyrat

 • Të ketë njohuri shumë të mira në realizimin e projekteve.
 • Të njohë dokumentacionin Tekniko –Ligjor që duhet në objekt.
 • Të dijë të hartojë preventive dhe situacione mujore dhe ato lidhur me proceset e realizuara.
 • Të ketë aftesi të monitorojë ecurinë e proceseve të punës në kantier.
 • Të drejtojë dhe supervizojë stafin e perfshirë në projekt.
 • Të zbatoj me rigorozitet kontratat e sipërmarrjes.
 • Të ketë aftësi shumë të mira organizative, të dijë të koordinojë punën, dhe të raportojë tek bashkepunetorët e projektit.

Kualifikimet

 • Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit.
 • Përvojë pune mbi 7 vjet si Inxhinier Ndërtimi.
 • Të zotrojë mirë programin AUTOCAD, si dhe të ketë njohuri të Paketës Office.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese, manaxheriale dhe organizuese.
 • Të ketë njohuri shumë të mira në leximin dhe zbatimin e projekteve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet duhet te sjellin:

 • CV-në
 • Reference pune
 • Kopje te diplomes

Te interesuarit te dergojne Cv -te e tyre ne adresen : [email protected]

Ose kontaktoni ne numrin : 0692057254


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Mabco Construction

Mabco Construction