Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74062

Inxhinier Ndërtimi Kazakistan

Astana, Kazakistan 16-02-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

16-02-2023

---

4


Përshkrimi

Kompania Mabetex Group, Dega Kazakistan.
Mabetex është një korporatë globale e inxhinierisë dhe ndërtimit e themeluar në vitin 1991, specializuar në shumicën e fushave të planifikimit civil dhe industrial.


Përshkrimi: Kompania Mabetex Group kërkon të punësojë 4 Inxhinierë Ndërtimi (zbatimi).


Kualifikimet

  • Diplomë në sektorin përkatës.
  • Njohje bazë të programeve inxhinierike dhe paketës Office.
  • Preferohet të njohë gjuhën angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Vendndodhja: Nur-Sultan, Kazakistan
Kohezgjatja e punes: 1 deri 5 vjet

Te interesuarit te dergojne Cv ne [email protected]  ose te kontaktojne ne nr:

CEL: +355692057254

Fix: ‎+355 4 225 7254


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Mabetex Group

Mabetex Project Engineering (Mabetex Group) është një kompani globale inxhinierike dhe ndërtimore e specializuar në shumicën e fushave të planifikimit civil dhe industrial, e cila u themelua në 1991 nga Behgjet Pacolli dhe një grup inxhinierësh me përvojë në fushën e planifikimit dhe shitjeve të civile dhe industriale ndërtim. Sot Mabetex është një kompani globale e cila është rritur deri në 18 filiale në të gjithë botën. [1] Selia e kompanisë është në Lugano, Zvicër.