Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75531

Inxhinier Ndertimi Elbasan

Elbasan, Shqipëri 04-04-2023 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

04-04-2023

---

---


Përshkrimi

ELBA Beton kerkon te punesoje : Inxhinier Ndertimi ne Zbatim Elbasan.


Detyrat

 • Planifikon, organizon dhe zbaton fazat e  punimeve në kantierin e ndërtimit në përputhje me projektin, kushteve teknike të zbatimit, specifikimeve teknike duke respektuar afatet kohore dhe brenda buxhetit të projekt-preventivave;
 • Mbikqyr  dhe mban evidenca për të gjitha matjet që kryhen për volumet dhe proçes verbalet përkatëse.
 • Analizon  risqet  kryesore ne realizimin e projektit.
 • Eshtë përgjegjës për përgatitjen e raporteve periodike në lidhje me ecurinë e projektit.
 • Eshtë përgjegjës për plotësimin dhe dokumentimin e të gjitha fazave të projektit.
 • Pergatit dosjen teknike, zbërthimin e librezave të masave, përgatitjen e shkresave teknike, etj.
 • Bashkëpunon me departamentin e blerjes së kompanisë, për të siguruar që urdhrat e blerjes të përcaktojnë në mënyrë adekuate kërkesat e specifikuara.
 • Realizon rakordim mujor me Departamentin e Financës për kostot, inventaret, gjendjen në magazinë dhe shkarkimin e materialeve.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit.
 • Të ketë trajnime specifike në ketë fushe.
 • Të ketë  eksperience pune.
 • Të ketë aftesi manaxheriale dhe aftësi për të punuar në grup.
 • Të zoterojë gjuhën Angleze .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në adresën: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Elba Beton

Elba Beton