Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AG. TCC Sh.p.k

Shoqeri e mirenjohur dhe lider ne shtetin Italian, e cila do te hape filialin e saj (outsource) ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-08-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "AG. TCC shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI i cili do te ndjeke zbatimin e punimeve te projektuara nga studio te mirenjohura europiane dhe te realizuara nga investitore te huaj dhe shqiptare brenda vendit.

Detyrat

PERSHKRIMI I POZICIONIT :
Inxhinieri i Ndertimit do te kete si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet, grafikut te miratuar deri ne fazen e dorezimit te objektit si dhe hartimin dhe ruajtjen e dokuentacionit tekniko-ligjor.

Konkretisht:

•Ndjek punimet ne kantier, zbaton grafikun e punimeve, kujdeset per afatet kontraktual qe duhet te zbatohen etj.
•Mban pergjegjesi per zbatimin e punimeve ne perputhje me projektet e zbatimit, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet;
•Harton dokumentacionin tekniko-ligjor te objektit ;
•Shqyrton projektet e zbatimit, preventivin dhe specifikimet teknike te objektit qe do te ndertohet dhe ben verejtjet perkatese kur konstaton mangesi dhe parregullesi;
•Merr pjese ne te gjitha matjet qe kryhen per volumet dhe mban proces verbale perkatese;
•Ploteson dokumentacionin tekniko-ligjor gjate fazave te ndertimit deri ne perfundim te projektit;

Kualifikimet

Kualifikime:

  • Edukimi/ Kualifikimi: Të ketë përfunduar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit-
  • Gjuhe te huaja: Italisht dhe Anglisht
  • Njohuri kompjuterike: Microsoft Office, Project, Autocad.Sap. Etap
  • Eksperienca e kerkuar: 0-5 vjet eksperience.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen:
[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".