Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 15-08-2022 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e Inspektimit, Certifikimit dhe Vlerësimit të Cilësisë Swiss Approval Albania shpk, me seli në Tiranë, kërkon të punësojë një (1) Inxhinier Mekanik (Junior).

Detyrat

Detyrat e punës që do të përmbushë:

 • Kryen Inspektime industriale.
 • Vizaton në AutoCAD projekte mekanike si dhe përshtat projekte të tjera teknike;
 • Raporton dhe informon në vazhdimësi te eprori dhe/ose te stafi drejtues i shoqërisë, mbi rezultatet e detyrave të ngarkuara, si dhe problematikat e ndeshura;
 • Propozon dhe udhëzon përmirësimin e procedurave me qëllim rritjen e efiçencës në punë;
 • Zbaton me korrektësi rregullat e etikës, disiplinës dhe konfidencialitetit në punë;
 • Realizon detyra të tjera që i ngarkohen në lidhje me pozicionin e punës.

Kualifikimet

Kërkesat që duhet të përmbushë aplikanti:

 • Të jetë i/e diplomuar në Inxhinieri Mekanike;(Kane perparesi aplikantet qe kane mbaruar Masterin Shkencor / Profesional);
 • Të ketë njohuri bazë në AutoCAD 2D & 3D, paketën Office dhe programe të tjera inxhinierike;
 • Të ketë njohuri profesionale të gjuhës angleze;
 • Të zotërojë leje drejtimi kategoria B;
 • Të jetë fleksibël me oraret dhe punën në terren. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kompania ofron kushte shumë të mira pune dhe mundësi për zhvillim profesional.
Të interesuarit të dërgojnë: CV të detajuar; Diplomë në Inxhinieri Mekanike;(Kane perparesi aplikantet qe kane mbaruar Masterin Shkencor / Profesional) Certifikata të trajnimeve ose specializimeve pasuniversitare (nëse ka); në adresën [email protected] deri më 15.08.2022 Ju lutemi të vendosni në subjekt pozicionin e punës për të cilin po aplikoni.Vetëm personat e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Swiss Approval Albania ju uron suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Swiss Approval Albania

Organ i Miratuar i Vlerësimit të Konformitetit (OMVK)
Inspektim - Certifikim - Markim CE - Sistemet e Menaxhimit të Cilësisë

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Sami Frasheri, Nd 19, H8, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 44 309515
 • Mobile: 0697073002

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë