Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 15-08-2022 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Inxhinier Kuantifikimit eshte pergjegjes per volumet e punimeve dhe per te gjithe dokumentacionin tekniko ekonomik te te gjitha punimeve.

Detyrat

 • Raportimi i punës së realizuar dhe shpenzimeve përkatëse;
 • Hartimi i librezave të masave për të gjithë proceset e punës së realizuar;
 • Hartimi i situacioneve sipas kontratave apo marrëveshjeve me nënkontraktorët;
 • Raportimi i progresit fizik për çdo kontratë apo marrëveshje me nënkontraktorë;
 • Monitorimi i termave të kontratës dhe volumeve të parashikuara prej saj;
 • Hartimi i situacionit mujor sipas buxhetit të projektit shoqëruar me librezat e masave dhe vizatimet (as-built) përkatëse;
 • Alokimi i shpenzimeve sipas zërave të buxhetit;
 • Merr pjesë në realizimin e inventarit mujor të objektit;
 • Monitorimi i normave për materiale,makineri e punëtori sipas analizave të parashikuara në buxhet.

Kualifikimet

 • Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit, profili Gjeodezi ose Inxhinier Ndertimi;
 • Të ketë mbi 3 vjet eksperiencë në zbatim dhe ne pergatitje libreza masash dhe situacionesh;
 • Preferohet eksperience ne projekte civile dhe infrastrukurore;
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze;
 • Njohuri shumë të mira Paketës Office, Autocad;
 • Aftësi shumë të mira komunikimi dhe të punës në grup;
 • Te zoteroje patente te klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit, janë të lutur që të dërgojnë CV nëpërmjet adresës së e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin "apliko online". 

Afati i fundit i aplikimit është data 15 Gusht 2022, ora 17:00.

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.

Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi "Mbrojtjen e të dhënave personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35544501700
 • Mobile: +35544501700

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë