Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81925

Inxhinier HSE

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

1


Përshkrimi

Kompania "Gjikuria shpk" është një kompani prestigjoze në tregun Shqiptar e cila operon në fushën e ndërtimit dhe kryesisht në ate të infrastruktures. Aktualisht kompania po zbaton disa projekte të rëndesishme në rang vendi. Qëllimi ynë është të punuarit në grup duke ndërthurur përvojen, dijen, aftesinë dhe përkushtimin në mënyre që cdo projekt të perfundojë me sukses në kohën e duhur dhe cilesinë e kërkuar.


Detyrat

 • Kryen meanxhimin e duhur te ceshtjeve te HSE;
 • Drejton dhe koordinon aktivitetet e HE ne perputhje me Sistemin e Menaxhimit te Sigurise dhe Shendetit ne kantier si edhe ne zyrat qendrore te kompanise;
 • Monitoron pajisjet personale mbrojtese;
 • Monitoron vendin e punes dhe inspekton ne menyre te rregullt aktivitetet ne kantierin e ndertimit si edhe ne zyrat qendrore;
 • Perpilon raporte periodike mbi trajnimet, inspektimet dhe rezultatet e HSE ne kantier;
 • Kryen inspektimet perkatese mbi sigurine dhe identifikon riskun ne cdo situate;
 • Permbush kerkesat ligjore per sigurine, shendetin dhe mjedisin;
 • Koordinon ekipin HSE te kantierit;
 • Trajnon stafin e kantierit si edhe ndjek periodikisht procedurat ne zyrat qendrore te kompanise.
 • Bashkepunon dhe koordinon ekipet HE te nenkontraktoreve;
 • Zbaton standardet nderkombetare te HE (ISO 45001, ISO 14001) etj;
 • Kryen dhe promovon trajnimin e personelit (trajnime specifike dhe instruktime);
 • Gjurmon matjet e shendetit dhe sigurise ne kompanine dhe perdor te dhenat per te identifikuar dhe per te zvogeluar riskun.

Kualifikimet

 • Te zoteroje diplome Inxhinieri;
 • Te kete pervoje pune 5+ vite, te pakten 3 prej te cilave ne ndertim;
 • Te zoteroje aftesi te shkelqyera komunikimi;
 • Te zoteroje njohuri te shkelqyera te ceshtjeve te HSE;
 • Te zoteroej aftesi profesionale ne menaxhimin e personelit;
 • Te zoteroje njohuri te shkelqyera te MS Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju ftojmë të aplikoni duke dërguar CV tuaj në adresën elektronike: [email protected] dhe të bëheni pjesë e skuadrës sonë !

 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gjikuria Construction

Gjikuria Construction is one of the largest building societies in the country. Established in January 1995, based in Tirana, Gjikuria Construction has the object of designing and building residential, social, cultural, commercial, design, construction and management of tourist villages. The key to our success is "Customer Focus". In this context, our company's internal management is a strong support system based on our dedication to fulfilling and satisfying the desires of our customers. We consider clients as our special partners and keep open and transparent reports with them. We always look to the future and are determined to offer and disseminate more advanced products and services more effectively by seeking and using new materials, methods and technologies. This is fundamental to our mission. In its activity society is oriented towards the elimination or minimization of the environmental impact being sensitive to the historical and cultural tradition. Construction Gjikuria has people, equipment, materials, experience and all resources to meet every project in time, quality and budget. With a 23-year experience, Gjikuria Construction is already a serious guarantor of customer investment, thus representing one of the most prestigious and respected companies in the country, in the construction industry.


INFORMACIONE KONTAKTI