Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72759

Intership ne Departamentin e Burimeve Njerezore

Tirane, Shqipëri 22-12-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent BNJ

Internship

---

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-12-2022

---

---


Përshkrimi

ALUFLOR shpall te lire pozicionet e Internship ne Departamentin e Burimeve Njerezore.

ALUFLOR mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë.

Për më tepër ALUFLOR ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit.

Përfitimi funksional i markës qëndron në zgjidhjet më të mira teknike.


Detyrat

 • Të kenë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës;
 • Të jenë të komunikueshëm me kolegët dhe të gatshëm në çdo kohë të japin ndihmën e tyre për nevojat e kompanisë;
 • Të karakterizohen nga ndershmëria,integriteti dhe korrektësia;
 • Të kenë aftësi organizative, kreative dhe të ndihmojnë në dhënien e ideve të reja;
 • Të ecin me të njëjtin hap me qëllimet dhe synimet e kompanisë;
 • Të ruajnë konfidencialitetin;
 • Aplikimi me foto është i detyrueshëm.

Kualifikimet

 • Te kenë përfunduar arsimin e lartë ne Shkenca Sociale/ Psikologji/Shkenca Politike/ Gjuhe-Letersi;
 • Preferohet profili juridik ose shkenca sociale;
 • Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze (kriter i rendesishem);
 • Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office (Word, Excel);
 • Aftësi shumë të mira komunikimi;
 • Aftësi për të punuar në grup;
 • Aplikimi me foto është i detyrueshëm.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.

Adresa:Rr. "Gramoz Pashko", Perball terminalit te Jug-Lindjes, Tirane.

Nr Cel: 0674041209


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, fasadave mediaglass, sistemeve te avancuara te dritareve dhe dyerve komplekse etj. Produktet e Aluflor, qe nga koncepti, perzgjedhja e kujdesshme e materialeve, projektimi, perpunimi dhe instalimi ne objekt kane fokus kryesor kombinimin e njohurive dhe teknologjive te avancuara ne ndertim me qellim eficensen e larte ne kursimin e energjise ne ndertesa dhe çertifikimin sipas standarteve me te larta te eficenses dhe mbrojtjes se mjedisit. Ne bashkepunim te ngushte me partneret gjermane, Aluflor investon vazhdimisht ne permiresimin e kapaciteteve njerezore dhe teknike ne perputhje me udhezimet dhe rregulloret nderkombetare te ndertimit ne menyre qe edhe ne Shqiperi te kemi ndertesa te standarteve me te larta Boterore.


INFORMACIONE KONTAKTI