Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-07-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kërkim Tregu
Tipi i punës
Internship
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

WOMEN IN POWER  është duke kërkuar kandidatë për intership në pozicionin: Intership në Marketing dhe Kerkim Tregu.

Detyrat

  • Kerkon per kliente te rinj.
  • Ndjek trendet e tregut, zbaton ide të reja për Marketingun dhe shitjen.
  • Ndjek fushata të ndryshme siç kërkohet nga departamenti Marketing dhe kontrollon rezultatet bazuar në objektivat e përcaktuara nga pergjegjesja e departamentit.
  • Ndjek trendet e mediave sociale dhe mban bashkëpunim me Departamentin e Reklamimit dhe Komunikimit për trended e fundit.
  • Hulumtoni mjedisin e marketingut në terren duke përfshirë vendndodhjet e bizneseve te reja.
  • Kryen çdo detyrë tjetër të kërkuar nga Menaxherja.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV ne adresen e emailit: [email protected] ose kontaktoni ne nr e cel: 0697863213.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Women in Power

WOMEN IN POWER eshte duke kerkuar kandidate per intership ne pozicionin:

Intership ne Marketing dhe Kerkim Tregu.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë