Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 19-07-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Internship
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Studio Ligjore TIVARI pranon studente/ë për të kryer intership (praktikë profesionale) si: Asistent/e Ligjor/e.

Të interesuarit/at mund të paraqiten në një nga zyrat tona ose mund të dërgojnë një CV në WhatsApp, Viber ose E-mail.

Në momentin e intervistës duhet të kenë me vete Diplomë gjimnazi dhe listë notash ose Diplomë universiteti dhe listë notash.

Në fund të intershipit, praktikanti/ja pajiset me Certifikatë dixhitale për përfundimin e intershipit (praktikës profesionale).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

WhatsApp & Viber: 068 40 55 889
E-mail: [email protected]

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Studio Ligjore "TIVARI"

Studio ligjore "Tivari & Hareçari" është krijuar në vitin 2011 nga juristët Av. Idlir Tivari dhe Av. Elda Hareçari. Studio ligjore ka për qëllim të saj të ofrojë shërbime ligjore, përfaqësim në juridiksione kombëtare dhe ndërkombëtare të të gjitha niveleve, konsulencë fiskale dhe finaciare, nëpërmjet një...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Stefan Kaculini, Nr. 12, pranë Kolegjit Eneida
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +35552222264
  • Mobile: +355675003101

  • Rruga Sulejman Kadiu, Nr. 2, përbri Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +35552227085
  • Mobile: +355684055889

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë