Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74124

Internship ne Departamentin e Finances

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Internship

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

---

---


Përshkrimi

ALUFLOR MUNDESON ZHVILLIMIN E INTERSHIP-it NE DEPARTAMENTIN E FINANCES

ALUFLOR mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë.

Përfitimi funksional i markës qëndron në zgjidhjet më të mira teknike.


Detyrat

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:

 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes;
 • Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise;
 • Te karakterizohet nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia;
 • Te kete aftesi organizative, creative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja;
 • Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise;
 • Te ruaje konfidencialitetin;
 • Aplikimi me foto eshte i detyrueshem.

Kualifikimet

Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara:

 • Te kete perfunduar arsimin e larte ne degen e Ekonomikut, Preferohet profili Finance;
 • Njohje shume e mire e gjuhes angleze;
 • Njohje shume e mire e paketes Microsoft Office;
 • Aftesi shume te mira komunikimi;
 • Aftesi per te punuar ne grup;
 • Te gjithe personat qe kane perfunduar fakultetin dhe kerkojne nje periudhe praktike prane nje kompanie serioze mund tju drejtohen zyrave tona.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne, ne E-mail: [email protected]
Nr. Cel: 067 40 41209
Adresa: Rr "Gramoz Pashko", Terminali i Jug-Lindjes, Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, fasadave mediaglass, sistemeve te avancuara te dritareve dhe dyerve komplekse etj. Produktet e Aluflor, qe nga koncepti, perzgjedhja e kujdesshme e materialeve, projektimi, perpunimi dhe instalimi ne objekt kane fokus kryesor kombinimin e njohurive dhe teknologjive te avancuara ne ndertim me qellim eficensen e larte ne kursimin e energjise ne ndertesa dhe çertifikimin sipas standarteve me te larta te eficenses dhe mbrojtjes se mjedisit. Ne bashkepunim te ngushte me partneret gjermane, Aluflor investon vazhdimisht ne permiresimin e kapaciteteve njerezore dhe teknike ne perputhje me udhezimet dhe rregulloret nderkombetare te ndertimit ne menyre qe edhe ne Shqiperi te kemi ndertesa te standarteve me te larta Boterore.


INFORMACIONE KONTAKTI