Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-08-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Koordinator Blerjes
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aluflor Construction Group eshte kompani gjermane e cila merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te Alucobond-it.

Kompania jone kerkon te punesoje nje Internship Logjistike.

Detyrat

Duhet t'i permbahen ketyre rregullave:

 • Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes;
 • Te jene te komunikueshem me koleget dhe te gatshem ne cdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e kompanise;
 • Te karakterizohen nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia;
 • Te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja;
 • Te ecin me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise;
 • Te ruajne konfidencialitetin;
 • Aplikimi me foto eshte i detyrueshem.

Kualifikimet

Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere:

 • Te jene me arsim te larte, preferohet arsimi i larte per Anglisht;
 • Te kene njohuri shume te mira kompjuterike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per ata qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne me nje leter motivimi duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne:

E-mail: [email protected]

Nr.celular: 0674041209

Adresa: Rr. "Gramoz Pashko", Perball terminalit te Jug-Lindjes, Tirane.
Vetem kandidatet qe do te perzgjidhen do te ftohen per interviste.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. "Xhanfize Keko", Qendra e Biznesit Aldosch Kati 2, Ish-Profarma
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0674041209
 • Mobile: 0674041209

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë