Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77364

Inspektor Kontroll Cilësie Durres

Durres, Shqipëri 07-06-2023 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Sigurisë së Cilësisë

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

07-06-2023

---

---


Përshkrimi

Përgjegjës per kontrrollin të cilësisë e paneleve sanduic. 


Detyrat

 • Te kryej vlerësime të rregullta të cilësisë për të gjitha materialet hyrëse nga shitësit dhe produktet dalëse për transport.
 • Te perjashtoi të gjitha produktet dhe materialet që nuk arrijnë të përmbushin pritshmëritë e cilësisë.
 • Te lexoi planet (blueprint) , planet dhe specifikimet për të kuptuar kërkesat e produkteve dhe shërbimeve.
 • Te masi dimensionet e produktit, ekzaminoi funksionalitetin dhe krahasoi produktin përfundimtar me specifikimet.
 • Te rekomandoi përmirësime në procesin e prodhimit për të siguruar kontrollin e cilësisë.
 • Dokumentoni rezultatet e inspektimit duke plotësuar raportet e detajuara dhe të dhënat e performancës.
 • Mësoni ekipin e prodhimit për kontrollin dhe cilësin për të përmirësuar përsosmërinë e produktit.
 • Zgjidhini çështjet që lidhen me cilësinë në kohën e duhur.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare ose kualifikim ekuivalent.
 • Preferohet certifikimi në kontrollin e cilësisë.
 • Minimumi 2 vjet eksperiencë në një pozicion të ngjashëm.
 • Njohuri të shkëlqyera të MS Office.
 • Aftësi të mira matematikore dhe teknike.
 • Rrjedhshëm në anglisht
 • Kuptimi i fortë i standardeve të kontrollit të cilësisë dhe teknikave të testimit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv me subjekt Inspektor i kontrollit të cilësisë ne adresen email [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EMANTE PANEL

Prodhim dhe tregtim te paneleve sanduic si dhe te aksesoreve te ndryshem qe lidhen me to. Import - eksport dhe tregtim me shumice e pakice te paneleve dhe mallrave industriale, materialeve ndertimore, profile hekuri dhe te tjera.


INFORMACIONE KONTAKTI