Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Ginto shpk

Gintoneria e pare ne Shqiperi! Adresa kryesore: Rruga Vaso Pasha 7 prane karburantit Alpet, Ish Blloku, Tirana, Albania Adresa Dytesore: Rruga Taulantia 1/A tek Kompleksi Ventus Harbor, Vollga, Durres, Albania Kontakt: +355684000036 Email: [email protected] Instagram: @gintoneriacocktailbar

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Vaso Pasha 7
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0684000036

  • Rruga Taulantia 1/A
  • Durres, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0684000036

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 23-08-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kamarier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"GINTONERIA COCKTAIL BAR" me vendndodhje ne Durres tek Kompleksi Ventus Harbor ne Vollga.

Kërkon: Kamariere dhe Hostess (Femra)

Me keto Aftësi:
- Aftësi shumë të mira komunikuese;
- Aftësi për dhënien e një shërbimi profesional, miqësor dhe të kujdesshëm në cdo kohë për të gjithë klientët;
- Aftësi për të punuar në grup;
- Njohuria e gjuhës Angleze përbën avantazh;

Ofrohet: 
Pagesë dhe kushte te kenaqeshme !

Të interesuarit mund të dërgojnë CV në adresen e e-mailit: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e Tel. 0684000036

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Video

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".