Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72643

Graphic Designer

Tirane, Shqipëri 19-12-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Marketing Dixhital

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-12-2022

---

---


Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punësojë:

Graphic designer

Qëllimi:

Të dizajnoi një shumëllojshmëri kontentesh në mediat sociale (social media) dhe ato offline. 
Të jeni një vetë-nismëtar, i aftë për të dhënë ide të shkëlqyera krijuese dhe për të treguar vëmendje të jashtëzakonshme ndaj detajeve.

 
Detyrat

 • Planifikimi i koncepteve duke studiuar informacionin dhe materialet përkatëse.
 • Ilustrimi i koncepteve duke projektuar shembuj dhe dorëzimit të tyre për miratim.
 • Përgatitja e punëve të përfunduara duke përdorur pajisjet dhe programet e nevojshme.
 • Koordinimi me kolegët.
 • Kontribuimi në përpjekjet e ekipit duke përmbushur detyrat sipas nevojës.
 • Rishikimi i puneve përfundimtare dhe sugjerimi i përmirësimeve kur është e nevojshme.
 • Përvojë si Graphic designer ose në fusha të ngjashme
 • Një portofol të punëve që keni kryer.
 • Aftësi të mira në Photoshop, Illustrator. (Adobe Premiere dhe After effects jane +).
 • Aftësi efektive të menaxhimit të kohës dhe aftësi për të përmbushur afatet.
 • Të aftë për të dhënë dhe marrë kritika konstruktive.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare në Marketing, ose administrim biznes.
 • Eksperiencë në graphic design minimalisht 2-3 vite.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:
Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni 
CV të detajuar,

 Kontakt ne numrin e tel. 069 60 82 318


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international” s.a. * “Teqja” l.t.d * “Global construction” s.a * TNT Albania * Spartan security & Spartan security systems * Radmail * Albanian company of general services * Reno Albania l.t.d and the new projects as Fashion Avenue & Mercato Italia. Megatek project cost more than 40 millions of Euro and is built on a private ground of 150.000m2. Only Megatek occupies more than 62.000m2: 14.000m2 retail area, 10.000 wholesale area, 2.100 restaurant and banks, 2.600 offices and the rest parking facilities. Over 380 Megatek employees and 150 others outsourced, work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries., work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries


INFORMACIONE KONTAKTI