Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78168

First Line Manager

Tirane, Shqipëri 19-06-2023 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Operacional

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-06-2023

---

---


Përshkrimi

Job Title: First Line Manager

Job Type: Full time – Permanent

Location: Tirana, Albania

Delta Pharma (https://deltapharma-al.com/) is the most innovative, high-tech and customer oriented pharmaceutical company in country, focused on offering Innovative, Generic, and Biologic medicines, as well as OTC products, Rx, Food Supplements and Medical Devices.

The Company motto “Embrace a healthy future!” is a promise to the patients, which is fulfilled through provision of access and authorization for trade of world class pharmaceutical products. Delta Pharma commits to top quality, passion, and competence in all efforts, being driven by internationalization, maximizing of core products lifecycle, provision of access and effective usage of specialty products across the region.

Overall scope of the position:

Assumption of full responsibility for leading a team of Medical Representatives to achieve the company's marketing objectives, by effectively communicating and promoting the products, as well as their performance optimization. This includes managing the marketing team, monitoring their performance, developing marketing strategies, and ensuring that the team is equipped with necessary tools and knowledge to achieve the target, while maintaining and improving the reputation of the Company in care for patients


Kualifikimet

Required experience, qualifications, and attributes:

  • Previous working experience in a similar position, pharmaceutical industry would be preferred.
  • High academic education, in related field.
  • Good knowledge of English language and/or other ones.
  • Clear driving license.
  • Ability to operate MS Office and other business management systems.
  • Person with high integrity, strong leadership and communication skills, excellent analytical and problem-solving skills, and a solid understanding of the pharmaceutical industry and related regulations. Creative and oriented towards innovative solutions. Strong belief in the contribution and values added to the overall company scope as well as ability to set and maintain high standards and objectives for both individual and collaborators work.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedure of application:

Please send your Curriculum Vitae to [email protected] and we will invite you to discuss further. Pursuant Law no. 9887, dated 10.03.2008 “On personal data protection”, your application will be handled in complete confidentiality.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Delta Pharma

Delta Pharma është një konkurrent unik rajonal në Ballkanin e Jugut, që operon si një distributor rajonal dhe një organizatë e kontraktuar shitjesh që ofron një gamë të plotë të shërbimeve për prodhuesit. Me seli në Tiranë, ne mbulojmë Shqipërinë, Bosnjën, Kosovën dhe Maqedoninë e Veriut. Popullsia kumulative e këtij grupi është mbi 10 milion njerëz, gjë që e bën atë tregun e 3-të më të madh në Evropën Qendrore Lindore, i dyti pas Polonisë dhe Rumanisë. Delta Pharma është kompania farmaceutike më inovative, e një teknologjie të lartë dhe e orientuar drejt klientit në këtë rajon, e përqendruar në shitjen e barnave inovative, xhenerike dhe biologjike, si dhe produkteve OTC, Shtojcave Ushqimore dhe Pajisjeve Mjekësore.